freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس سازمان حج و زیارت از بازگشت بیش از 95 درصد زائران اربعین به کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت اظهار داشت: امسال با توجه به حضور بیش از 2 میلیون نفر از زائران کشورمان و زائرانی از 35 کشور دیگر، حماسه بسیار باشکوه و زیبایی ثبت شد.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به تلاش مردم کمیته های 13 گانه ستاد مرکزی اربعین برای برگزاری این حماسه باشکوه گفت: به طور یقین ما در ستاد مرکزی اربعین و در کمیته‌های اجرایی کاستی‌هایی داشتیم که برای رفع آن در سال آینده، تلاش می‌کنیم.

وی درباره حوادث تروریستی اخیر در حله عراق و به شهادت رسیدن جمعی از هموطنانمان گفت: به هر حال دشمن بعد از شکست‌های بسیار سنگینی که در موصل و حلب متحمل شد و پس از آن حماسه بسیار زیبا و باشکوه اربعین با عزت تحقق پیدا کرد به دنبال این بود که آن حرص و کینه و در واقع زبونی خود را به یک شکلی نشان دهد.

وی افزود: در دوران جنگ تحمیلی هم پس از هر عملیات و پیروزی رزمندگان ما، دشمن به دنبال آن بود تا با عملیات تروریستی شکست خود را جبران کند اما در پایان با عزت و سربلندی برای جمهوری اسلامی ایران، خون شهدا دامن آن‌ها را گرفت.

اوحدی گفت: اکنون هم خون شهدای مظلوم حادثه حله دامن مجموعه تکفیری تروریستی داعش را خواهد گرفت و ملت و ارتش‌های عراق و سوریه در میدان‌های جنگ با پشتیبانی مدافعان حرم، پاسخ دندان شکنی را به آن‌ها خواهند داد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۰:۱۷ دیده شده : ۹۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۵۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها