freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375623/40  زمان: 17:51  1395/09/07  بازدید: 28,216

تغییرات عمده و احساسی تهدیدی است که تیم تازه شکل گرفته منصوریان را تهدید می کند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دیدار روز جمعه برابر گسترش فولاد در 60 دقیقه ابتدایی بازی تیم برتر زمین بود. شاگردان منصوریان در این دیدار هر چند لغزش هایی در خط دفاعی داشتند اما در بخش اعظم بازی تیم برتر زمین بودند و موقعیت های متعددی روی دروازه حریف خود خلق کردند. جنس مساوی استقلال در دیدار برابر گسترش فولاد در هفته دوازدهم مطمئنا با تساوی این تیم برابر ماشین سازی، پیکان و نفت تهران متفاوت است و این موضوعی است که می تواند تهدیدی برای آبی ها باشد.


منصوریان در ابتدای فصل بعد از فشارهایی که بابت نتایج دور از انتظار تحمل کرد، خیلی زود از سیستم مورد علاقه خود یعنی 1-3-2-4 دست کشید تا استقلال را با ترکیبی تشکیل شده از دو مهاجم روانه مسابقات کند. این تغییر تاکتیک در نهایت به نفع تیم منصوریان شد و حالا این احتمال وجود دارد که سرمربی استقلال بعد از تساوی برابر گسترش فولاد با فشاری که به او وارد شده دوباره تصمیم به انجام تغییرات بزرگ در ترکیب استقلال بگیرد؛ تغییراتی که می تواند این بار به ضرر استقلال تمام شود.


شاگردان منصوریان مطمئنا با ادامه روندی که از دیدار با ذوب آهن آغاز کردند می توانند خود را به جمع تیم های بالانشین برسانند و ارائه نمایشی مانند آنچه عصر جمعه برابر گسترش داشتند، قطعا نیاز آنها در این راه است. تیم منصوریان اگر تمرکز در زدن ضربات پایانی و البته فوتبال پخته تری را ارائه دهد، نیازی به تغییرات گسترده و زمان بر نخواهد داشت.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰:۱۹ دیده شده : ۱۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها