freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375614/40  زمان: 17:12  1395/09/07  بازدید: 20,406

کاوه رضایی که در دیدارهای گذشته استقلال عملکرد قابل قبولی نداشته در دیدار برابر صبای قم احتمالا نیمکت نشین خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، کاوه رضایی در دیدار برابر گسترش فولاد روز خوبی را سپری نکرد تا انتقادات از این بازیکن دوباره به اوج برسد. مهاجم گران قیمت خط حمله آبی پوشان که بعد از دیدار برابر گسترش فولاد، هنوز برای آبی ها گلی به ثمر نرسانده در دیدار روز جمعه نیز موقعیت های مناسبی در اختیار داشت که نتوانست آنها را تبدیل به گل کند.


رضایی که به دلیل حاشیه های اخبار جدایی نیم فصل از استقلال محبوبیت خود در بین هواداران را نیز از دست داد، یکی از بازیکنانی است که بعد از تساوی استقلال برابر گسترش فولاد در مظان اتهام قرار گرفت و بسیاری عملکرد او و چند بازیکن دیگر را دلیل اصلی تساوی استقلال دانستند. رضایی که با توجه به حاشیه های حضور در جمع آبی ها و بر تن کردن پیراهن شماره 9 این تیم فشار زیادی را تحمل می کند، هر چند همچنان مورد توجه منصوریان است اما انتظارات را برآورده نکرده است.


به همین دلیل مهاجم مورد علاقه منصوریان یکی از بازیکنانی است که احتمالا در دیدار برابر صبای قم بازی را از روی نیمکت ذخیره ها آغاز خواهد کرد تا منصوریان که بابت بازی دادن به رضایی و چند بازیکن دیگر فشار زیادی را تحمل می کند، اینگونه نسبت به فشارها واکنش نشان دهد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰:۲۱ دیده شده : ۱۵۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها