freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375568/1  زمان: 13:42  1395/09/07  بازدید: 488

در نخستین روز از مسابقات جهانی داخل سالن تیراندازی با کمان نمایندگان کشورمان در ریکرو و کامپوند راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند و عبادی از صعود به دور دوم باز ماند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در نخستین روز از مسابقات داخل سالن جهانی تیراندازی با کمان در حالی در مراکش در حال برگزاری است که در کامپوند مردان، مجید کیانزاد و امید طاهری با پیروزی برابر کماندارانی از دانمارک و ایتالیا راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند و در مرحله بعد با حریفی از فرانسه و آمریکا دیدار می کنند.

 

اسماعیل عبادی، امیر کاظم‌پور و مهرداد فلاحی نیز برابر حریفانی از آمریکا، ایتالیا و دانمارک شکست خوردند و از صعود به دور بعد باز ماندند.

 

در بخش بانوان، عالمه سادات هاشم‌پور، ویدا هنرمند، عطیه گل‌افشان و فرشته قربانی برابر کمانداران دانمارک، ایتالیا، آمریکا و اسپانیا به برتری رسیدند و باید در مرحله یک هشتم نهایی برابر حریفانی از ایتالیا، اسلوونی، اسپانیا و آمریکا قرار بگیرند. در همین ماده افسانه شفیعی برابر نماینده آمریکا شکست خورد و از صعود به درو بعد بازماند.

 

در ریکرو مردان، حسن دلشاد برابر فرانسه به برتری رسید و  صادق اشرفی برابر نماینده سوئد پیروز شد و راهی مرحله یک هشتم شدند. امین پیرعلی با شکست برابر فرانسه از دور رقابت‌ها کنار رفت. دلشاد و صادقی در دور بعد با حریفانی از آمریکا و ایتالیا روبرو می‌شوند.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۵:۲۵ دیده شده : ۱۱۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها