freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


گوپرو دوربین جدید خود با نام "هیرو 5 بلک" را در ماه سپتامبر معرفی کرد اما ظاهراً این دوربین یک قابلیت جدید را از آن زمان تا کنون در خود مخفی نگه داشته است. این شرکت اعلام کرد که از این هفته به کاربران اجازه خواهد داد داده های داخل سنسورهای هیرو 5 بلک را استخراج کرده و آنها را بر روی فیلم های ثبت شده نمایش دهند.


به گفته گوپرو این قابلیت تله متری می تواند شاخص هایی مثل سرعت، ارتفاع و نیروی گرانش را به نمایش بگذارد. همچنین این قابلیت داده های بخش جی پی اس موجود در هیرو 5 بلک را برای تولید یک نقشه از محلی در آن حضور داشته اید و میزان مسافتی که در حین فیلم برداری طی کرده اید، استخراج می کند. کاربران قادر خواهند بود این پوشش تله متری را جا به جا کرده و حتی سایز آن را نیز تغییر دهند. این قابلیت نمی تواند در دوربین جدید هیرو 5 سشن کار کنند چرا که این محصول به جی پی اس مجهز نشده است.


گو پرو اولین تولید کننده ای نیست که چنین قابلیتی را در دوربین های اکشن خود ارایه کرده است؛ این قابلیت از زمانی که گارمین محصولات خود را در سال 2014 وارد بازار کرده، نقطه قوت و فروش دوربین های گارمین بوده اند. گفته می شود که کاربران باید از دسکتاپ ادیتور گوپرو استفاده کنند تا به تمامی اطلاعات دسترسی داشته باشند. البته این نکته باعث تاسف است چون استفاده از گوپرو به لطف اصلاحات عمده ای که در اپلیکیشن موبایلی این شرکت صورت گرفته، از سال گذشته راحت تر شده است.


شما به نسخه 2.1 Quick برای دسکتاپ احتیاج خواهید داشت تا بتوانید به قابلیت تله متری جدید دسترسی پیدا کنید. هنگامی که این قابلیت در اختیارتان قرار گرفت، روی چرخ دنده تنظیمات کلیک کنید و دکمه سنسورها یا Gauges را روشن کنید. این روند بعد از روشن کردن این گزینه جالب تر خواهد بود. بعد از اینکه یک کلیپ ساختید و از تله متری برای مشاهده آن استفاده کردید، می توانید به عنوان یک کلیپ جدید آن را ذخیره کنید. اگر تصمیم گرفتید بلافاصله فیلم ثبت شده را در فیس بوک یا یوتیوب به اشتراک بگذارید، داده ها دیگر نمایش داده نخواهند شد.


این قابلیت باعث جذب کاربران بیشتر نخواهد شد و با هدف افرادی که از این دوربین برای ثبت لحظات گرم خانواده و یا ثبت ویدیوهای هنری تر استفاده می کنند عرضه نشده است. اما بسیار مناسب کاربران اصلی گوپروست که تمایل دارند از این دوربین ها به هنگام موج سواری، شنا، دوچرخه سواری، مسابقه، پرش با چتر و یا هر فعالیت دیوانه کننده دیگری استفاده کنند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۵۵:۵ دیده شده : ۱۴۱بار نویسنده : admin

پس ازین زاری مکن پس ازين زاري مكن پس ازاین زاری نکن پس ازین زاری مکن هوس یاری مکن پس ازاین زاری مکن احمدظاهر پس ازاین زاری مکن نمیرم ازین پس که من زنده ام نمیرم ازین پس که من نمیرم ازاین پس که من زنده ام کتاب ازین پس پایتون دانلود کتاب از این پس پایتون نمیرم ازین پس فیلمهای در حال اکران فیلمهای در حال اکران سینماهای شیراز فیلمهای در حال اکران سینماهای تبریز فیلمهای در حال اکران سینما آزادی فیلمهای در حال اکران سینما فیلمهای در حال اکران سینماهای اصفهان فیلمهای در حال اکران سینما فرهنگ فیلمهای در حال اکران هالیوود فیلمهای درحال اکران سینما آزادی تهران فیلمهای در حال اکران سینما اریکه ایرانیان فیلمهای در حال اکران سینما آزادی تهران فیلم در حال اکران سینما آزادی فیلم در حال اکران سینما ازادی کرمانشاه فيلمهاي در حال اكران سينما فرهنگ فیلمهای در حال اکران سینما آفریقا فیلمهای درحال اکران سینما ملت لیست فیلمهای در حال اکران سینما آزادی فیلم در حال اکران سینما فرهنگ فیلمهای درحال اکران سینماهای تهران فیلمهای درحال اکران سینما ساویز کرج فیلم درحال اکران سینما قدس اصفهان لیست فیلم های در حال اکران سینماهای اصفهان فیلم های در حال اکران سینما قدس اصفهان فیلم در حال اکران سینماهای اصفهان معرفی فیلم های در حال اکران سینماهای اصفهان فیلم های در حال اکران سینما سپاهان اصفهان فیلمهای در حال اکران سینما فرهنگ رباط کریم فیلمهای در حال اکران سینما جوان فیلمهای در حال ساخت فیلمهای در حال ساخت هالیوود فیلمهای در حال ساخت 95 فیلمهای در حال ساخت ایرانی فیلمهای جدید در حال ساخت فیلم های در حال ساخت سینمای ایران فیلم های در حال ساخت خارجی فیلم های درحال ساخت 2015 فیلم های در حال ساخت ایران فیلم های در حال ساخت 93 فیلمهای در حال اکران هالیوود 2014 فیلمهای در حال اکران هالیوود 2013 لیست فیلمهای درحال اکران هالیوود جدیدترین فیلمهای در حال اکران هالیوود فیلم های در حال اکران هالیوود 2015 جدول فروش فیلمهای درحال اکران هالیوود فیلم های جدید در حال اکران هالیوود فيلم هاي در حال اكران هاليوود فیلم های در حال اکران سینمای هالیوود فیلمهای درحال اکران سینماهای شیراز فیلم های در حال اکران سینما شیراز فیلم های در حال اکران سینما آفریقا تهران لیست فیلم های در حال اکران سینما اریکه ایرانیان اتصال گوپرو به گوشی نحوه اتصال گوپرو به گوشی دارید به انگلیسی لطف دارید به انگلیسی اختیار دارید به انگلیسی چند سال دارید به انگلیسی ترجمه لطف دارید به انگلیسی چیزی میل دارید به انگلیسی شما خیلی لطف دارید به انگلیسی میل دارید به انگلیسی محبت دارید به انگلیسی لطف دارید به زبان انگلیسی دارید باارسال اختیار دارید اختیار دارید یعنی چه سیگار دارید مبذول دارید قبول دارید دیب دارید آقا دیب دارید؟ ازین پس در فیلم‌های گوپرو به قابلیت تله متری دسترسی دارید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها