freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375379/2  زمان: 17:10  1395/09/06  بازدید: 3,404

مدافع ذوب آهن به ادامه نتایج خوب با این تیم خوش بین است .

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مهدی‌پور بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره دیدارشان در هفته یازدهم لیگ‌برتر گفت: صنعت تیم خوبی است و رقابت با آنها آن هم با حضور هواداران پرشورشان کار بزرگی بود اگرچه نفتی‌ها در آبادان زورشان 5 برابر ما بود و فشار زیادی روی تیم ما ایجاد کردند اما نشان دادیم که هنوز همان ذوب‌آهن سال‌های گذشته هستیم، با قدرت و هدفمند.

 


او درباره گلزنی مهدی رجب‌زاده هم گفت: حاج مهدی نشان داد که تمام نشدنی است و او شرایط خوبی در این بازی داشت. از لحاظ شرایط تیمی روز خوبی داشتیم و خوب دفاع کردیم و همه بچه‌ها تلاش کردند تا به این نتیجه برسیم و حریف را با 3 گل شکست دهیم.

 


هفته‌های ابتدای لیگ ذوب‌آهن آنطور که باید و شاید نتیجه کسب نکرده و هیچ کس فکر نمی‌کند در این دو بازی خودش را در رتبه پنجم قرار دهد: اینکه کسی فکر نمی‌کرد اینطور نتیجه بگیریم را قبول ندارم. تیم ما از ابتدا با توجه به بازی‌هایی که به نمایش گذاشتیم همه می‌گفتند عملکردمان خوب بوده اما متاسفانه بدشانس بودیم و نتیجه نمی‌گرفتیم. در هفته دهم استقلال‌خوزستان را بردیم و بالاتر از آنها قرار گرفتیم و این هفته هم صنعت را بردیم و در رتبه‌ای بالاتر از آنها حضور داریم و هفته بعد هم اگر پیکان را ببریم و قطعا بالای سر آنها هم خواهیم بود.

 


او درباره عملکرد مجتبی حسینی در ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: آقای حسینی چه از قبل و چه اکنون نشان داده‌اند که مربی خوبی هستند. او خودش فوتبال بازی کرده و کاربلد است. البته پیش از این زمانی که دستیار آقایحیی بودند این را ثابت کرده‌اند، به همین دلیل بازیکنان بعد از رفتن آقای گل‌محمدی توانستند به راحتی با ایشان کار کنند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۰:۵۰ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها