freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دی اسپورت – دلسا محمدخانی – روز گذشته حامد ابراهیمی، رئیس هیات فوتبال قائمشهر در حالی که 9 سال سکاندار فوتبالی ترین شهر استان مازندران بود در سکوت خبری و بدون هیچگونه تجلیلی از کار برکنار شد تا رئیس کمیته ورزش یکی از نماندگان مجلس این شهر به این پست منصوب شود.

گفتگو خبرنگار دی اسپورت با حامد ابراهیمی، رئیس سابق هیات فوتبال قائمشهر و مدیرعامل سابق باشگاه نساجی مازندران را در زیر می خوانید.

از استعفا مدیرعاملی نساجی شروع کنیم. چه شد که از این سمت استعفا دادید؟

نمی خواهم زیاد در مورد این موضوع صحبت کنم و تنها به این بسنده می کنم که کارهای باشگاه را حداقل 13 هفته پیش بردیم. همانطور که می دانید آقای پرهام بارها اعلام کردند که قصد تیمداری ندارند و من هم به عنوان مدیرعامل باشگاه به هر طریقی بود هزینه های تیم را تامین کردم تا خدای نکرده تیم در بحث اعزام و حضور در مسابقات با مشکل مواجه نشود ولی از سوی دوستان تنها کمبودها دیده می شد. به همین دلیل تصمیم گرفتم از مدیرعاملی استعفا دهم بلکه شرایط بهتر شود.

قبل از کناره گیری از پست مدیرعاملی نساجی، گویا متممی در قرارداد سه بازیکن تیم اضافه کردید.

ببینید ما با خیلی از بازیکنان طوری قرارداد بستیم که اگر تا نیم فصل 40 درصد قراردادشان را نگیرند می توانند از تیم جدا شوند و در مورد این سه بازیکن که البته در طول فصل بیشتر پشت گود بودند هم کار اضافه ای انجام ندادیم. تنها با آنها صحبت کردیم و با گرفتن چکی که در دست شان داشتیم، این متمم را به قراردادشان اضافه کردیم.

و درست چند روز پس از استعفا مدیرعاملی از ریاست هیات فوتبال هم برکنار شدید.

ببینید، من حدود 9 سال پیش رئیس هیات فوتبال شیرگاه بودم تا اینکه آقای خواجه محله با من تماس گرفتند که این پست را در قائمشهر قبول کنم. زمانی که به قائمشهر آمدم، پرسیدم دفتر هیات فوتبال کجاست؟ گفتند، دفتر نداریم و یک کیفی دست فلانی است که تمام اسناد و مدارک در آن است. وقتی به عنوان رئیس هیات فوتبال قائمشهر منصوب شدم از ورزشگاه وطنی تنها یک زمین باتلاقی باقی مانده بود که حتی رختکن مناسبی هم نداشت. در طول 9 سال خدمتم با پیگیری مجدانه و کمک اداره ورزش و جوانان توانستیم از نظر سخت افزاری، زیرساخت های خوبی برای فوتبال این قائمشهر مانند، دفتر شکیل هیات فوتبال، تجهیز ورزشگاه به چمن مصنوعی، رختکن های آبرومند، پیست کنار زمین، مقاوم سازی سکو ها و ... فراهم کنیم. از نظر فوتبالی هم امروز قائمشهر تنها شهرستانی است که مسابقات سوپرلیگ برگزار می کند و در حال حاضر 10 تیم کشوری و 32 تیم استانی داریم. برای بانوان یک تیم در دسته سه و همچنین در فوتسال یک تیم در دسته یک خریداری کردیم. واقعا نمی دانم دیگر باید چکار می کردیم که نکردیم. الان هم خدا را شکر می کنم که شرمنده مردم نشدم و هر چه در توان داشتیم برای فوتبال قائمشهر انجام دادم.

می دانستید که قرار است از این پست برکنار شوید؟

از گوشه و کنار شنیده بودم ولی خودم شب قبل از مراسم معارفه با اس ام اس از طریق رییس ورزش و جوانان شهرستان اطلاع دادند. برکناری من کاملا سیاسی بود و دوستان به جای اینکه به مشکلات شهر بپردازند هیات فوتبال را هدف قرار دادند. من راضی ام به رضای خدا و حالا تقدیر برایم اینگونه رقم زده که با تصمیم سیاسیون از مدیرعاملی و ریاست هیات فوتبال کنار گذاشته شوم.

حرف پایانی.

قبل از قبول پست مدیرعاملی نساجی، آقای بهروان که لازم می دانم از ایشان بابت تمام لطفی که در این چند سال به من داشته اند تشکر کنم به من گفتند که سمت مدیرعاملی را قبول نکنم ولی من با نیت کمک به تیم شهرم پا پیش گذاشتم و شکر خدا پیش وجدان خودم شرمنده نیستم. از همین جا هم اعلام می کنم که هر کمکی از دستم برآید برای رسیدن نساجی به لیگ برتر دریغ نمی کنم. برای آقای درویشی هم در پست جدیدشان آرزوی موفقیت دارم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۰:۴۷ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها