freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پل نوتال با پیروزی در انتخابات درون‌حزبی به ریاست حزب استقلال بریتانیا (یوکیپ) انتخاب شد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه پرس تی وی، حزب استقلال بریتانیا (یوکیپ) پُل نوتال را به‌عنوان رهبر جدید این حزب و به‌عنوان جایگزین نایجل فاراژ، که در رای‌گیری برای خروج بریتانیا از اتحادیۀ اروپایی نقش مهمی داشت، معرفی کرده است.

نوتال، که پیشتر عضو پارلمان اروپا نیز بوده است، توانست با کسب 62.6 درصد از آرا، سوزان ایوانز، نزدیک‌ترین رقیب خود را که تنها 19.3 درصد از آرای موافق را به خود اختصاص داد، شکست دهد.
رهبر جدید یوکیپ وعده داده است این حزب را متحد کند.

حزب یوکیپ که در همه‌پرسی بریتانیا برای ترک اتحادیۀ اروپا نقشی مهم را ایفا کرده است، دچار ازهم‌گسیختگی شده و بعد از اعلام ناگهانی و غیرمنتظرۀ کناره‌گیری فاراژ بعد از همه‌پرسی برگزیت در ماه ژوئن، با اختلاف و نزاع داخلی مواجه بوده است.

نوتال در سخنرانی پیروزی خود در روز دوشنبه (8 آذر 1395) تأکید کرد دولت را تحت‌فشار قرار خواهد داد و «تضمین خواهد کرد که برگزیت به معنای واقعی کلمه اتفاق بیافتد.»

رهبر جدید حزب استقلال بریتانیا گفت: «یوکیپ ملزم است خواست مردم را برآورده کند... ما از طریق انتخابات کنترل دولت را در اختیار خواهیم گرفت و اطمینان می‌دهیم که برگزیت به معنای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا اتفاق بیافتد.»

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۴:۲:۲۰ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها