freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وزیر نفت ونزوئلا گفت نشست روز چهارشنبه اوپک برای اقتصاد جهان سرنوشت ساز است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رسمی الجزایر، «ائولوخیو دل پینو» روز دوشنبه در دیدار بوطرف با اشاره به این که نشست روز چهارشنبه اوپک در وین بسیار حیاتی است، افزود: من به این نشست بسیار خوش بین هستم.

وزیر نفت ونزوئلا افزود: به همتای الجزایری خود پیشنهاد کردم تا ضمن سفر با من به روسیه در دیدار با مقام های روسی، راهبرد مشترک خود در اوپک را مطرح کنیم، چرا که الجزیره و کاراکاس دارای رویه سیاسی و راهبرد یکسانی در اوپک هستند.

وزیر نفت الجزایر به همراه همتای ونزوئلایی خود برای بحث و رایزنی با مقام های روسیه روز دوشنبه الجزیره را به مقصد مسکو ترک کردند.

روسیه یکی از کشورهای تولید وصادر کننده نفت در خارج از اوپک است از این رو سازمان صادر کنندگان نفت (اوپک) درصدد است رضایت این کشور را برای کاهش تولید نفت جلب کند.

روسیه در حال حاضر 10میلیون و 670 هزار بشکه نفت تولید می کند که قرار است این میزان را کاهش و به 10 میلیون بشکه در روز برساند.

درحالی که اوپک تلاش می کند اعضای خود را برای کاهش تولید نفت متقاعد کند، لیبی روز یکشنبه خود را از این طرح مستثنی کرد.

خالد الفالح وزیر انرژی عربستان سعودی، نیز روز یکشنبه (هفتم آذرماه) بر پایبندی ریاض بر موضع خود درباره توافق الجزیره تاکید کرد و گفت: توافق کاهش تولید نفت به روند توازن بازار سرعت می بخشد.

یکصد و هفتاد و یکمین نشست سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در شرایطی برگزار می شود که اعضای این سازمان در نشست اواخر سپتامبر (هفتم مهرماه) در الجزیره برای کاهش تولید نفت به سقف ٣٢ میلیون و ٥٠٠ تا ٣٣ میلیون بشکه درروز به توافق رسیدند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۴:۵۶:۲۲ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin

سرنوشت را باید از سر نوشت سرنوشت را باید دست سرنوشت را باید قطع کرد سرنوشت را باید از سرنوشت مریم سرنوشت را باید از سرنوشت رمان سرنوشت را باید از سرنوشت سرنوشتم را گم کرده ام رمان سرنوشتم را گم کرده ام دانلود رمان سرنوشتم را گم کرده ام دانلود رمان سرنوشتم را گم کرده ام Pdf دانلود رمان سرنوشتم را گم كرده ام دانلود رمان سرنوشتم را گم کرده ام جاوا دانلود سرنوشتم را گم کرده ام دانلود رمان سرنوشتم را گم کرده ام برای موبایل دانلود رمان سرنوشتم را گم کرده ام برای کامپیوتر دانلود رمان سرنوشتم را گم کرده ام برای اندروید سرنوشت را از سر نوشت كاش ميشد سرنوشت خويش را از سرنوشت سرنوشت را نمیتوان از سر نوشت سرنوشت را نتوان از سرنوشت سرنوشت را میتوان از سرنوشت سرنوشت از سرنوشت کاش میشد سرنوشت را از سرنوشت كاش ميشد سرنوشت را از سر نوشت کاش ميشد سرنوشت را از سرنوشت سرنوشتم را بیاد آوردریا رمان سرنوشت را ميتوان از سرنوشت رمان سرنوشت را میتوان از سرنوشت خلاصه رمان سرنوشت را میتوان از سرنوشت دانلود رمان سرنوشت را ميتوان از سرنوشت دانلود رمان سرنوشت را میتوان از سرنوشت دانلود کتاب سرنوشت را میتوان از سرنوشت سرنوشتم را چه نازیبا نوشت دریا سرنوشتم را بیاد آور دریا سرنوشتم را بیاد آور Mp3 دریا سرنوشتم را بیاد آور+دانلود آهنگ دریا سرنوشتم را بیاد آور متن دریا سرنوشتم را بیاد آور دانلود آهنگ دریا سرنوشتم را بیاد آور دريا سرنوشتم را به يادآور اهنگ دریا سرنوشتم را به یادآور دانلود آهنگ دریا سرنوشتم را به یادآور دریا سرنوشتم را به یادآور ونزوئلا نشست چهارشنبه اوپک را سرنوشت ساز خواند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها