freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375720/31  زمان: 13:18  1395/09/08  بازدید: 7,889

یحیی توره قصد دارد در ژانویه در لیست چمپیونزلیگ منچسترسیتی قرار بگیرد تا در نیم فصل دوم بتواند در این رقابت‌ها برای سیتی به میدان برود.

به گزارش "ورزش سه"، توره که به خاطر اختلاف با گواردیولا از ابتدای فصل نیمکت نشین شده بود، پس از عذرخواهی اش در دو بازی اخیر 90 دقیقه بازی کرد و گفته می‌شود که او در تمرینات سیتی از ابتدای فصل، 8 کیلو وزن کم کرده است. گواردیولا به خاطر مشکلاتی که بین او و توره وجود داشت، هافبک ساحل عاجی را از فهرست اروپایی تیمش در ماه آگوست خارج کرد و فهرست بعدی در مرحله حذفی ارائه می‌شود. حال توره از انگیزه هایش برای بازگشت به فهرست گواردیولا صحبت کرد.

 

 


او گفت:" البته که می‌خواهم به فهرست اروپایی سیتی برگردم. برای همین است که در سیتی ماندم. مهم ترین چیز برای من کمک کردن به تیم است و همینطور کمک کردن به مربی که بسیار باهوش و تاکتیکی است. فکر می‌کنم وقتی تمام تفکر او به تیم منتقل شود، تیم بسیار خوبی خواهیم بود."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۵:۲۶:۴۱ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin

فهرست به انگلیسی فهرست بها به انگلیسی فهرست مطالب به انگلیسی فهرست مشاغل به انگلیسی فهرست کتاب به انگلیسی فهرست به زبان انگلیسی ترجمه فهرست به انگلیسی کلمه فهرست به انگلیسی فهرست لغات انگلیسی به فارسی فهرست میوه ها به انگلیسی لیست مشاغل به زبان انگلیسی لیست حیوانات به زبان انگلیسی لیست رنگها به زبان انگلیسی لیست غذاها به زبان انگلیسی لیست سبزیجات به زبان انگلیسی لیست شغلها به زبان انگلیسی فهرست رنگ ها به زبان انگلیسی فهرست سوره های قرآن به زبان انگلیسی فهرست مشاغل به زبان انگلیسی افزودن به فهرست مجاز ایرانسل افزودن به فهرست مجاز افزودن شماره به فهرست مجاز ترجمه فهرست بها به انگلیسی افزودن فهرست به وردپرس افزودن فهرست به پوسته وردپرس افزودن فهرست به قالب وردپرس افزودن قابلیت فهرست به قالب وردپرس افزودن قابلیت فهرست به پوسته وردپرس لیست کلمات انگلیسی به فارسی برگردم خلسه برگردم خلسه متن برگردم خلصه برگردم ایران میخوام برگردم ایران برگردم به کودکی حسین پناهی برگردم به کودکی من دلم میخواد برگردم به کودکی میخوام برگردم به کودکی می خواهم به کودکی برگردم میخوام برگردم به کودکیم کاش برگردم به کودکی من میخوام برگردم به کودکی دوست دارم برگردم به کودکی می خواهم برگردم به کودکی توره: می‌خواهم به فهرست اروپایی سیتی برگردم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها