freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


Shadow Warrior 2 یکی از هیجان‌انگیز‌ترین بازی‌های امسال است. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

Shadow Warrior یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های ویدیویی است که اولین نسخه آن در سال ۱۹۹۷ وارد بازار شد و حال و هوایی چون بازی‌های Doom داشت. استودیو فلایینگ وایلد هاگ، در سال ۲۰۱۳ یک نسخه ریبوت از این بازی کلاسیک را عرضه کرد که داستان شخصیتی با نام لو ونگ را که یک نینجای مدرن بود، روایت می‌کرد. حال نسخه دوم این بازی هم در بین بازی‌های بزرگی که این روز‌ها وارد بازار شده‌اند، عرضه شده است و از قضا یک بازی سراسر هیجان است که البته ایراد‌هایی هم دارد. با بررسی زومجی همراه باشید تا نگاهی به نقاط ضعف و قوت این بازی داشته باشیم.

پیش از اینکه سراغ نقاط مثبت بازی برویم، دوست دارم راجع به داستان بازی بنویسم که متاسفانه ضعیف‌ترین بخش آن است. دلیل این امر هم این است که اولا کلیت و روایت خود داستان ضعف‌های زیادی دارد و دوم اینکه شخصیت‌های بازی اصلا به شکلی نیستند که بتوان با آن‌ها ارتباط برقرار کرد. لو ونگ، یک نینجا است که برای کشتن موجودات اهریمنی که به زمین حمله کرده‌اند، از انواع و اقسام سلاح‌ها و فنون استفاده می‌کند. ولی اگر فکر می‌کنید که با یک شخصیت «خفن» روبرو هستید، سخت در اشتباهید. چرا که سازندگان تصمیم گرفته‌اند وی را به عنوان یک کاراکتر شوخ‌طبع و مزه‌پران معرفی کنند که البته به خودی خود بد نیست و مشکلی که این وسط وجود دارد این است که این کار به بی‌مزه‌ترین شکل ممکن صورت گرفته است.

دانلود 360pدانلود 720p | تماشا در یوتیوب

طنز موجود در دیالوگ‌های ونگ یا حتی دیگر شخصیت‌های بازی، بسیار ضعیف است و همین امر هم باعث شده تا بازی نه یک اثر جدی باشد و نه یک اثر با مایه‌هایی از طنز و همین سردرگمی است که باعث می‌شود Shadow Warrior 2 در زمینه شخصیت پردازی مشکلات متعددی داشته باشد. این را به علاوه داستان کلیشه‌ای حمله موجودات اهریمنی به زمین و روایت ضعیف داستان کنید تا به این نتیجه برسیم که ساخته فلایینگ وایلد هاگ، اصلا و ابدا در زمینه داستان حرفی برای گفتن ندارد.

شاید تنها صفت‌هایی که برای توصیف گیم‌پلی بازی مناسب باشند، سریع، خشن و بی‌نهایت هیجان‌انگیز هستند

اما هنوز برای نا‌امید شدن از بازی زود است! چرا که هرچقدر داستان این اثر ضعیف است، در عوض بازی، گیم‌پلی بسیار روان و هیجان‌انگیزی دارد. با اینکه در بازی شاهد تنوع بالایی از مراحل نیستیم و هدف شما در کل کشتن دشمنان مختلف یا به دست آوردن آیتمی خاص است، ولی خود گیم‌پلی بازی آنقدر لذت‌بخش است که تمامی این ضعف‌ها را پوشش می‌دهد. به هر حال Shadow Warrior یک بازی قدیمی و با اصالت است که گیم‌پلی آن از آثاری چون Doom الهام گرفته شده است با این تفاوت که در اینجا فقط محدود به سلاح‌های گرم نیستید و زرادخانه‌ای از سلاح‌های گرم و سرد که تعداد آن‌ها به ۷۰ عدد می‌رسد و حتی چند فن جادویی‌ مانند در اختیار دارید که با استفاده از آن‌ها می‌توانید دشمنان بازی را سلاخی کنید.

شاید تنها صفت‌هایی که برای توصیف گیم‌پلی بازی مناسب باشند، سریع، خشن و بی‌نهایت هیجان‌انگیز هستند. در محیط‌های بازی معمولا با خیل عظیمی از دشمن‌ها روبرو می‌شوید که ممکن است موجودات اهریمنی یا ابر سرباز‌های انسانی یا حتی نیرو‌های یاکوزا باشند و وظیفه شما است که آن‌ها را از بین ببرید. همین شلوغ بودن صحنه‌های بازی لحظه‌های بسیار ناب و هیجان‌انگیزی خلق می‌کند و مبارزه چه با سلاح‌های گرم و چه با سلاح‌های سرد بسیار لذت‌بخش است و تماشای اعضای قطع شده دشمنان یا خون آن‌ها که به در و دیوار می‌پاشد، لذت خاص خودش را دارد که در بازی‌های کلاسیک شوتر بیش‌تر دیده می‌شد ولی در بازی‌های امروزی کم‌تر شاهد این دست هیجان‌ها هستیم و همین امر هم Shadow Warrior 2 را به یک بازی خاص تبدیل می‌کند.

نقد Shaodw Warrior 2

با این حال گیم‌پلی بازی هم بی‌نقص نیست و یکی از مشکلاتی که دارد، بالانس نبودن درجه‌سختی بازی است. اگر در ابتدا سراغ راحت‌ترین سطح بازی بروید، پس از مدتی خواهید دید که اصلا چیزی به نام «مردن» در بازی معنی ندارد و حس می‌کنید که در حال استفاده از کد‌های تقلب هستید! حال اگر هم بخواهید که سختی بازی را یک درجه افزایش دهید، بازی آنقدر سخت می‌شود که مدام شاهد کشته‌شدن شخصیت‌تان خواهید بود. همچنین در بازی شاهد یک سری المان‌های جهان‌باز مانند هرچند محدود و برخی مولفه‌های نقش‌آفرینی نیز هستیم و می‌توان قابلیت‌های ونگ را بهبود بخشید یا در کنار ماموریت‌های داستانی، چند ماموریت فرعی را پشت سر گذاشت که نتیجه آن‌ها به دست آوردن سلاح‌های بهتر است. یا می‌توانید از فروشگاه‌هایی که در قسمت خاصی از بازی قرار دارند، برای خرید سلاح‌ها اقدام کنید.

یک ویژگی بسیار خوب دیگر بازی، به ارزش تکرار بالای آن مربوط می‌شود. درست است که بازی زمانی که آن را برای دومین بار شروع می‌کنید از حیث داستانی چیز تازه‌ای ندارد، اما همان عاملی که باعث شده بازی‌هایی مثل Doom یا Duke Nukem پس از گذشت این همه سال هنوز هم ارزش تکرار داشته باشند، در Shaodow Warrior 2 هم وجود دارد. مخصوصا اینکه محیط مراحل این بازی یا دشمنان آن، به شکلی تصادفی ایجاد می‌شوند و در نتیجه در هر بار بازی کردن، با نوع جدیدی از دشمن‌ها در محیط‌های جدیدی روبرو می‌شود و همین امر ارزش تکرار بالایی به بازی می‌دهد. به‌علاوه در کل دشمن‌ها تنوع خیلی خوبی دارند و وجود چند غول‌آخر با طراحی عالی در بازی هم مزید بر علت است تا بخواهید چندین بار طعم مبارزه با آن‌ها را با سلاح‌هایی جدید بچشید.

نقد Shaodw Warrior 2

پس در کل می‌توان گفت که هرچقدر که داستان بازی ضعیف است، گیم‌پلی آن لذت‌بخش و مفرح است و البته بد نیست به این هم اشاره کنیم که بازی را می‌توان به صورت همکاری چندنفره با نهایت چهار بازیکن هم بازی کرد و در این صورت هریک از شما در نقش ونگ ظاهر می‌شوید و دیگر گیمر‌ها را به عنوان یک نینجای معمولی مشاهده می‌کنید. در این حالت درجه سختی بازی هم کمی معقول‌تر می‌شود و با همکاری هم قادر هستید در درجه‌های سختی بالا نیز بازی را تجربه کنید.

پس در کل می‌توان گفت که هرچقدر که داستان بازی ضعیف است، گیم‌پلی آن لذت‌بخش و مفرح است

اما حالا که در مورد داستان و گیم‌پلی بازی توضیح دادیم، زمان آن رسیده تا سراغ تجربه‌های صوتی و بصری بازی برویم. Shaodow Warrior 2 از حیث گرافیک فنی عملکرد خیلی خوبی ندارد و مواردی مثل طراحی چهره کاراکتر‌ها یا کیفیت کلی بافت‌های بازی پایین است و حتی شاهد دیر لود شدن بافت‌ها نیز هستیم. البته از حق نگذریم با اینکه در برخی صحنه‌های بازی شاهد حضور تعداد بسیار زیادی دشمن به صورت همزمان هستیم و محیط‌های بازی واقعا شلوغ می‌شوند، ولی هرگز مشکلی به اسم افت فریم را در بازی تجربه نخواهید کرد که این یک امتیاز مثبت برای بازی است و باعث می‌شود از مبارزه‌های خونین آن لذت بیش‌تری ببرید.

نقد Shaodw Warrior 2

اما در بعد هنری، بازی عملکرد بدی ندارد و طراحی محیط‌های بازی یا مخصوصا سلاح‌ها، بسیار عالی و زیبا است و در حالی که تعداد سلاح‌های بازی واقعا بالا است، ولی هریک ظاهر منحصر‌به‌فرد خود را دارند. دشمنان و باس‌های بازی نیز به همین شکل بوده و این طراحی‌ها در محیط‌های بازی نیز دیده می‌شوند که در آن‌ها یک نوع معماری ترکیبی ژاپنی و غربی را می‌توان مشاهده کرد و در مجموع شاهد محیط‌های چشم‌نوازی هستیم. به این موارد موسیقی‌های متناسب با حال و هوای بازی را نیز اضافه کنید که معمولا ریتم سریعی دارند و باعث می‌شوند هیجان و لذت ناشی از قطعه‌قطعه کردن دشمنان، بسیار بیش‌تر شود.

در کل Shadow Warrior 2 با اینکه در بین بازی‌های بزرگی عرضه شده است و شاید آنقدر به چشم نیاید، ولی یکی از بازی‌هایی است که معمولا طرفداران اکشن‌های کلاسیک قطعا از آن لذت خواهند برد. اگر به دنبال یک بازی هستید که ۷-۸ ساعت هیجان ناب را تقدیم‌تان می‌کند و البته خیلی هم مواردی مثل داستان برای‌تان اهمیت ندارید، قطعا این بازی انتخاب مناسبی خواهد بود. مخصوصا اینکه این اثر را می‌توان همراه با دوستان هم تجربه کرد و از کشتن موجودات اهریمنی با همکاری هم لذت برد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۵۰:۲۳ دیده شده : ۹۵بار نویسنده : admin

بررسی بازی بررسی بازی Gta V بررسی بازی Pes 2017 بررسی بازی Inside بررسی بازی Uncharted 4 بررسی بازی The Crew بررسی بازی Driveclub بررسی بازی Fallout 4 بررسی بازی No Man's Sky بررسی بازی Watch Dogs بررسي بازي Gta V بررسی بازی Gta V برای کامپیوتر بررسی بازی Gta V برای Pc بررسی بازی Gta V نسخه Pc بررسی کامل بازی Gta V نقد بررسی بازی Gta V نقدو بررسی بازی Gta V نقد و بررسی بازی Gta Vice City نقد و بررسی بازی Gta V برای Pc نقد و بررسی بازی Uncharted 4 نقد و بررسی بازی The Crew نقد و بررسی بازی Driveclub نقد بررسی بازی Driveclub بررسی بازی Watch Dogs 2 بررسی بازی Watch Dogs زومجی نقد و بررسی بازی Watch Dogs نقد و بررسي بازي Watch Dogs نقد بررسی بازی Watch Dogs بررسی تخصصی بازی Watch Dogs نقد و بررسی بازی Watch Dogs Bad Blood نقد و بررسی کامل بازی Watch Dogs Shadow Warrior 2 Shadow Warrior 2 Ps4 Shadow Warrior 2 Review Shadow Warrior 2 Gameplay Shadow Warrior 2 Weapons Shadow Warrior 2 Trailer Shadow Warrior 2 Wiki Shadow Warrior 2 Ending Shadow Warrior 2 Reddit Shadow Warrior 2 Multiplayer Shadow Warrior Shadow Warrior Ps4 Shadow Warrior 2 Ps4 Release Shadow Warrior 2 Ps4 Release Date Shadow Warrior 2 Ps4 Amazon Shadow Warrior 2 Ps4 Price Shadow Warrior 2 Ps4 Gamestop Shadow Warrior 2 Ps4 Split Screen Shadow Warrior 2 Ps4 Review Shadow Warrior 2 Ps4 Store Shadow Warrior 2 Ps4 Frame Rate Shadow Warrior 2 Review Pc Shadow Warrior 2 Review Reddit Shadow Warrior 2 Review Embargo Shadow Warrior 2 Review Youtube Shadow Warrior 2 Review Gamespot Shadow Warrior 2 Review Copies Shadow Warrior 2 Review Pc Gamer Shadow Warrior 2 Review Ign Youtube Shadow Warrior 2 Review Angry Joe Shadow Warrior 2 Gameplay 2016 Shadow Warrior 2 Gameplay Part 1 Shadow Warrior 2 Gameplay Time Shadow Warrior 2 Gameplay Coop Shadow Warrior 2 Gameplay Review Shadow Warrior 2 Gameplay No Commentary Shadow Warrior 2 Gameplay Length Shadow Warrior 2 Gameplay Multiplayer Shadow Warrior 2 Gameplay Walkthrough Shadow Warrior 2 Weapons List Shadow Warrior 2 Weapons Guide Shadow Warrior 2 Weapons Wiki Shadow Warrior 2 Weapons Locations Shadow Warrior 2 Weapons List Steam Shadow Warrior 2 Weapons Wikia Shadow Warrior 2 Weapons Drop Shadow Warrior 2 Best Weapon Sacred 2 Shadow Warrior Weapons Shadow Warrior Ps4 Review Shadow Warrior Ps4 Cheats Shadow Warrior Ps4 Gameplay Shadow Warrior Ps4 Gamestop Shadow Warrior Ps4 Release Date Shadow Warrior Ps4 Secrets Shadow Warrior Ps4 Ign Shadow Warrior Ps4 Gamefaqs Shadow Warrior Ps4 Amazon Shadow Warrior 2 Trailer Song Shadow Warrior 2 Trailer Gameplay Shadow Warrior 2 Trailer I Am Power Shadow Warrior 2 Trailer Theme Shadow Warrior 2 Trailer Youtube Shadow Warrior 2 Trailer Reaction Shadow Warrior 2 Wikia Shadow Warrior 2 Wikipedia Shadow Warrior 2 Wiki Weapons Shadow Warrior 2 Wiki Enemies Shadow Warrior 2 Wiki Guide Shadow Warrior Sacred 2 Wiki Shadow Warriors 2 Movie Wiki Shadow Warrior 2 Ending Explained Shadow Warrior 2 Ending Reddit Shadow Warrior 2 Ending Discussion Shadow Warrior 2 Ending Song Shadow Warrior 2 Ending Dragon Shadow Warrior 2 Ending Credits Shadow Warrior 2 Ending Wtf 2 Player Games 2 Player Games For Ps4 2 Player Games For Girls 2 Player Games For Kids 2 Player Games Unblocked 2 Player Games Y8 2 Player Games For Xbox 360 2 Player Games Xbox One 2 Player Games For Ps3 2 Player Games Cool Math 2 Broke Girls 2 Broke Girls Cast 2 Broke Girls Season 6 2 Broke Girls Costume 2 Broke Girls Max 2 Broke Girls Randy 2 Broke Girls New Season 2 Broke Girls Season 1 2 Broke Girls Imdb 2 Broke Girls Watch Online 2 Chainz 2 Chainz Height 2 Chainz Age 2 Chainz Daniel Son 2 Chainz Big Amount 2 Chainz Watch Out 2 Chainz Songs 2 Chainz Shop 2 Chainz Birthday Song 2 Chainz Albums 2 Dope Queens 2 Dope Queens Tour 2 Dope Queens Phoebe 2 Dope Queens Seattle 2 Dope Queens Tickets 2 Dope Queens Download 2 Dope Queens Episode 2 2 Dope Queens Live 2 Dope Queens Jon Stewart 2 Dope Queens Yqy 2 Pac 2pac Songs 2 Pack 2 Pack Abs 2 Pac Net Worth 2pac Quotes 2pac Movie 2pac Albums 2pac Changes 2 Pac Alive 2 Phones 2 Phones Lyrics 2 Phones Clean 2 Phones Pokemon Go 2 Phones Download 2 Phones Remix 2 Phones Lyrics Meaning 2 Phones Bass Boosted 2 Phones Lyrics Clean 2 Phones Instrumental 2 Dollar Bill 2 Dollar Bill President 2 Dollar Bill Value 2 Dollar Bill 1976 2 Dollar Bill Worth 2009 2 Dollar Bill Red Seal 1963 2 Dollar Bill Texas 2 Dollar Bill Series 1953 2 Dollar Bill 2013 2 Dollar Bill For Sale 2 Phones Lyrics Kevin Gates 2 Phones Lyrics Youtube 2 Phones Lyrics William Singe 2 Phones Lyrics Video 2 Phones Lyrics In Spanish 2 Phones Lyrics Pokemon 2 Phones Lyrics Song 2 Dollar Theater 2 Dollar Theater Movie Times 2 Dollar Theater Kent 2 Dollar Theater In Federal Way Wa 2 Dollar Theater Renton 2 Dollar Theater Tacoma 2 Dollar Theater Near Me 2 Dollar Theater High Point Nc 2 Dollar Theater Shawnee Ok 2 Dollar Theater El Paso بررسی بازی Shadow Warrior 2

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها