freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ابراز نگرانی از پیامدهای ورود حشد الشعبی به شهر تلعفر
سرویس عراق و اقلیم کردستان- خمیس الخنجر سیاستمدار و بازرگان عراقی نگرانی خود را از پیامدهای ورود حشد الشعبی به شهر تلعفر در غرب موصل و بروز جنگ طایفه‌ای ابراز داشت.
به گزارش  خبرگزاری کردپرس به نقل از پایگاه خبری «صوت العراق» خمیس الخنجر در مصاحبه ای مطبوعاتی گفت: ورود  نیروهای حشد الشعبی به شهر تلعفر ، اوضاع را در این شهر پیچیده تر خواهد کرد و نبرد آزاد سازی تلعفر از قبضه گروه تروریستی داعش را به جنگ طائفه ای بین ایران و ترکیه تبدیل خواهد کرد.
الخنجر ضمن اشاره به اینکه  65 درصد از اهالی شهر تلعفر را   ترکمان های اهل سنت تشکیل می دهند و تعداد ترکمان های شیعه از 30 درصد فراتر نمی رود، افزود: بقیه اهالی تلعفر را  عرب ها و کردها تشکیل می دهند، با این حال اهل سنت این شهر از اقدامات حشد الشعبی علیه خود هراس دارند.
وی افزود: رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه آشکارا گفته است که کشورش در برابر هرگونه تعرضی به ترکمان ها در تلعفر سکوت نخواهد کرد، لذا  ایران  هم  برای کمک به حشد الشعبی در تلعفر مداخله خواهد کرد، بنابراین درآینده یک جنگ طائفی که عراق را از آزادسازی مناطق اشغالی خود بازمی دارد، روی می دهد.

کد مطلب: 119086  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۹  |  ساعت: ۸ : ۱۰

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۳۵:۲۱ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها