freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مجید کیانپور در گفت‌وگو با ایسنا گفت: مدیر شدن یعنی پذیرفتن مسئولیت اقدامات زیرمجموعه. وقتی حادثه‌ای اتفاق می‌افتد غم و اندوه سنگینی بر جامعه تحمیل می‌شود و احساسات جامعه انسانی تحت تاثیر قرار می‌گیرد و در چنین شرایطی مردم به صورت طبیعی انتظار دارند ضمن عذرخواهی مسئولان به سرعت مقصران و مسببان حوادث معرفی و برنامه‌ها و راهبردهای پیش‌گیری کننده اعلام شود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه عذرخواهی و استعفای مدیرعامل شرکت راه‌آهن و در پی آن عذرخواهی وزیر راه و شهرسازی رویکرد نوینی در عرصه مدیریتی ایجاد کرد، گفت: ان‌شاءالله که هیچگاه مشکلی به وجود نیاید، اما اگر به وجود آمد باید جبران شود؛ هر چند که جبران معنوی حوادث به هیچ وجه شدنی نیست، اما حداقل تاثیرش این است که با اتخاذ راهبردهای مناسب از تکرار حوادث مشابه در آینده جلوگیری شود.

وی استیضاح وزرا را درمان دردهای ناشی از حوادث ندانست و افزود: اینکه برخی پس از بروز حادثه‌ای به سرعت موضوع استیضاح وزیر را دنبال می‌کنند، اقدام مناسبی نیست و اصلا استیضاح دوای دردهای ایجاد شده نیست. باید با آسیب‌شناسی و ریشه‌یابی دلایل بروز حوادث، برای جلوگیری از تکرار آنها در آینده طرح و برنامه ارائه شود. به دور از نوع احساسات باید در پی حل ریشه‌ای مشکلات بود. کمتر از هفت ماه از عمر مدیریتی وزیر راه و شهرسازی باقی است و استیضاح احتمالی وزیر در این شرایط رافع مشکلات نیست.

کیانپور ادامه داد: در صنایع هوایی، ریلی، جاده‌ای و دریایی همواره احتمال بروز یک حادثه و فاجعه وجود دارد. نمونه آن نیز سقوط یک بالگرد و کشته شدن ۵ سرنشین آن در شمال کشور است که پس از حادثه تصادف قطار در سمنان اتفاق افتاد. یکی از اصلی‌ترین دلایل این دست حوادث، تحریم‌های  ناجوانمردانه غرب بر ضد جمهوری اسلامی و فرسوده بودن و از رده خارج بودن دستگاه‌ها و تجهیزات هوایی در اختیار دستگاه‌هاست.

نمیانده مردم دروود و ازنا در مجلس تاکید کرد: نیاز است ابزار و تجهیزات دستگاه‌ها به‌روز شود در کنار آن سیستم مدیریتی کشور نیز مجهز به دانش و تجربه شود تا حوادث به حداقل برسد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۲۶:۵۰ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin

عذرخواهی وزیر عذرخواهی وزیر اقتصاد از مردم عذرخواهی وزیر نیروی ژاپن عذرخواهی وزیر بهداشت از پرستاران عذرخواهی وزیر بهداشت از ماماها عذرخواهی وزیر بهداشت عذرخواهی وزیر اموزش وپرورش عذرخواهی وزیر کشور عذرخواهی وزیر بهداشت از جامعه مامایی عذرخواهي وزير نيرو عزل و استعفای وکیل مدیرعامل راه آهن مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران مدیرعامل راه آهن کشور مديرعامل راه آهن مدیرعامل راه آهن تهران مدیرعامل راه آهن شرقی بنیاد مدیرعامل راه آهن سورینت مدیرعامل باشگاه راه آهن مدیرعامل جدید راه آهن مدیرعامل شرکت راه آهن مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران مدیرعامل جدید راه آهن جمهوری اسلامی ایران مدیرعامل راه آهن ایران در عرصه امید خزانی نیست در عرصه چلیپا کتاب در عرصه چلیپا خرید کتاب در عرصه چلیپا در عرصه سیاه مشق كتاب در عرصه سياه مشق خرید کتاب در عرصه سیاه مشق در عرصه در عرصه ازدحام محشر بهداشت در عرصه کارآموزی در عرصه بهداشت عمومی کارآموزی در عرصه پرستاری زنان در عرصه مدیریت کارآموزی در عرصه فصلنامه بهداشت در عرصه مجله بهداشت در عرصه شهید بهشتی فصلنامه علمی پژوهشی بهداشت در عرصه بهداشت محیط در عرصه سایت مجله بهداشت در عرصه گزارش کارآموزی در عرصه بهداشت عمومی زنان در عرصه مديريت نقش زنان در عرصه مدیریت جایگاه زن در عرصه مدیریت و تصمیم گیری جایگاه زن در عرصه مدیریت بررسی موانع ارتقا زنان ایران در عرصه مدیریت کارآموزی در عرصه علوم آزمایشگاهی کارآموزی در عرصه بهداشت حرفه ای کارآموزی در عرصه بهداشت محیط کارآموزی در عرصه کارشناسی بهداشت محیط كارآموزي در عرصه بهداشت جامعه گزارش کارآموزی در عرصه بهداشت محیط مدیریت کشوری سلامت مدیریت کشوری سلامت تبریز مرکز مدیریت کشوری سلامت مركز مديريت كشوري سلامت مرکز کشوری مدیریت سلامت Npmc مركز كشوري مديريت سلامت تبريز سایت مرکز کشوری مدیریت سلامت مدیران سلامت کشور مرکز مدیریت کشوری سلامت تبریز مرکز مدیریت سلامت کشور تبریز مدیریت کشوری قانون نظام مدیریتی کشور کره جنوبی نظام اداری کشور کره جنوبی مدیریت کشوری مدیریت کشوری املاک مدیریت خدمات کشوری سامانه مدیریت کشوری املاک سامانه مدیریت کشوری سازمان مدیریت کشوری مدیریت املاک کشور سامانه مدیریت کشور املاک سایت مدیریت کشوری املاک سامانه مدیریتی کشوری املاک سایت سامانه مدیریت کشوری املاک دانلود سامانه مدیریت کشوری املاک سیستم کشوری مدیریت املاک اکتیو ایکس سامانه مدیریت کشوری املاک مدیریت راههای کشور مدیریت بحران کشور سازمان مدیریت کشور مدیریت سوخت کشور مدیریت کشور چین مدیریت در کشور چین مدیریت بحران در کشور چین مدیریت پسماند در کشور چین مدیریت منابع انسانی در کشور چین مدیریت کشور عذرخواهی وزیر و استعفای مدیرعامل راه‌آهن رویکرد نوینی در عرصه مدیریتی کشور ایجاد کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۵۷
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها