freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام باقری، رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا در جمع فرماندهان و کارکنان این مرکز ضمن عرض تسلیت سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام، امام حسن مجتبی و امام رضا(ع) این بزرگان را چراغ را هدایت برای همه انسان‌های آزاده دانست.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام ۸ سال دفاع مقدس و شهدای دریادل نیروی دریایی ارتش، افزود: حماسه همیشه جاوید«مروارید» برگ زرینی در تاریخ پرافتخار نیروی دریایی ارتش است.

حجت‌الاسلام باقری گفت: در این روز تاریخی یک عده از جوانان غیرتمند ایران اسلامی با تمام وجود و تا پای جان در مقابل دشمن ایستادند و ما افتخار می‌کنیم به شجاعت و شهامت آن بزرگان و به خود می‌بالیم که میراث دار شهدای والامقام هستیم.

وی هفتم آذر را روزی توصیف کرد که نیروی دریایی بر خودش افتخار می‌کند و مدال افتخار خود را به برکت دلاورمردی شهدای همیشه جاوید ناو پیکان و ناوچه سهند و جوشن به گردن آویخته است.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا تصریح کرد: رزمندگان نیروی دریایی ارتش در هفتم آذر ماه با رشادتی بی نظیر نیروی دریایی عراق را بطور کامل منهدم کردند، بطوریکه نیروی دریایی حکومت بعثی عراق تا پایان جنگ جرأت هیچگونه تحرکی را نداشت.

وی شهداء را کسانی معرفی کرد که در آن مقطع حساس، دل از دنیا بریده و احساس وظیفه و تکلیف کردند و تا آخرین لحظه عمر با برکت خود به وظیفه خود عمل کردند و این امر موجب جاودانگی ابدی آنها شد.

حجت‌الاسلام باقری رمز ماندگاری شهداء را فداکاری و انجام وظیفه در راه خدا توصیف کرد و گفت: کسانی که با خدا معامله کنند ابدی می‌شوند و کسانی که با دنیا معامله کنند فنا و نابود خواهند شد.

وی در پایان سخنان خاطرنشان کرد: اقتدار امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مدیون خون پاک شهداست.    

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶:۴۴ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۴
  • تعداد حاضران : ۲۴۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها