freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375876/31  زمان: 10:18  1395/09/09  بازدید: 594

استفانو پیولی، سرمربی اینتر، به تمجید از عملکرد تیمش پس از پیروزی مقابل فیورنتینا پرداخت ولی مدعی شد که باید پیشرفت بیشتری داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از چندین هفته کسب نتایج ضعیف، نراتزوری موفق شد رقیب سرسخت خود را در خانه شکست دهد. پیولی که اولین پیروزی اش را با اینتر به دست آورد، مدعی شد که تیمش پتانسیلی بالاتر از این برد دارد.

 

 


او گفت:" خیلی خوب کار کردیم، مخصوصا در ابتدای بازی. رویکرد درستی داشتیم و اگر مثل یک تیم بازی کنیم و متحد باشیم، پتانسیل این را داریم که خیلی موفق باشیم. وقتی تیمی بازی نکنیم دچار مشکل خواهیم شد. در ابتدا باید روی روحیه مان کار کنیم. باید یاد بگیریم که به عمق حریف بزنیم و بدانیم که کی دفاع کنیم. تیم ما سخت تلاش می‌کند ولی باید بدانیم و متوجه باشیم که نمی‌توانیم 95 دقیقه با سرعت بالا بازی کنیم. با گذشت زمان بهتر خواهیم شد. در نیمه دوم به اندازه ای که باید مالکیت توپ را در اختیار نداشتیم. اتفاقات خوبی در زمین دیدم؛ همینطور چیزهای نه چندان خوب که باید روی آنها کار کنیم. بازیکنان به اعتماد به نفس نیاز دارند ولی توانایی هجومی بازی کردن را دارند. می‌خواهیم بازی را در کنترل بگیریم و حریف را تحت فشار قرار دهیم."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵:۱۳ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها