freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چکیده: عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه سرمازدگی باغات مرکبات بهانه ای بر واردات نیست،گفت: بیمه محصولات کشاورزی نیازمند یارانه است و تمام کشاورزان نیز باید با تعرفه پایین بیمه شوند.

شمس الله شریعت نژاد درباره وضعیت سرمازدگی مرکبات درکشور گفت: دولت باید در این مواقع از محصولات کشاورز به بهترین شکل ممکن حمایت کند تا کشاورزی که در سرما و گرما در راستای تولیدات کشاورزی تلاش بی‌وقفه کرده، بدون حامی باقی نماند. نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس با بیان اینکه تعرفه بالای بیمه کشاورزی مانعی برای استقبال کشاورزان از بیمه مذکور است، تصریح کرد: بخشی از کشاورزان  مرکبات کار بیمه نیستند و این درحالی است که دولت  دراین شرایط نیز باید کشاورز را در حوادث غیرمترقبه تنها نگذارد. وی ادامه داد: بسیاری از کشاورزان که تحت پوشش بیمه کشاورزی قراردارند؛ نیز از پرداخت خسارت توسط بیمه کشاورزی راضی نیستند، این امر بی‌اعتمادی میان کشاورز و دولت دراین راستا ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه بیمه محصولات کشاورزی باید با نرخ پایین برای کشاورزان اجباری شود، یادآور شد: بیمه محصولات کشاورزی نیازمند یارانه است؛ زیرا کشاورزان در راستای تضمین امنیت غذایی کشور در تلاش هستند. عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه سرمازدگی باغات مرکبات دلیلی بر واردات نیست، گفت:بیمه محصولات کشاورزی نیازمند یارانه است و تمام کشاورزان نیز باید با تعرفه پایین بیمه شوند.

منبعمیزان

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱:۵۱ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها