freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به دلیل برگزاری نمایشگاه‌ها در سایت سئول شاهد قفل شدن برخی از خیابان‌های تهران هستیم به همین دلیل درخواست دارم تا به این موضوع رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پرویز سروری رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران در سیصد و هشتمین جلسه علنی شورای شهر در خصوص حماسه بزرگ پیاده‌روی اربعین از مردم تقدیر و اظهار داشت: راهپیمایی بزرگ اربعین نشانه عظمت، قدرت و شکوه جامعه اسلامی بود به همین منظور از سازمان بسیج شهرداری و استانداری تهران به دلیل پوشش هر چه بهتر این پیاده‌روی تشکر می‌کنم.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران به موضوع ترافیک شدید در روز یکشنبه که باعث قفل شدن بزرگراه چمران، نیایش و دیگر خیابان‌های تهران شد اشاره کرد و گفت: به دلیل برگزاری اختتامیه نمایشگاه لوازم خانگی در سایت نمایشگاهی سئول برخی از بزرگاه های تهران تا ساعت 23 و 30 دقیقه شب قفل شدند به همین دلیل درخواست دارم تا به این موضوعات رسیدگی شود.

سروری با بیان اینکه با وجود نمایشگاه شهر آفتاب هنوز نمایشگاه‌های بزرگ در سئول برگزار می‌شود، تاکید کرد: اگر به موضوع برگزاری نمایشگاه‌ها رسیدگی نشود شاهد ترافیک شدید در شهر تهران خواهیم بود.

وی با تأکید بر اینکه عدم تعطیلی امروز از سوی دولت یک بی تدبیری است، تصریح کرد: از اول مهر ماه امسال شاهد میزان آلایندگی در شهر تهران بودیم که این موضوع سبب تعطیلی چند روزه مدارس شد به همین دلیل نمی‌دانم چرا دولت امروز را که بین‌التعطیلات بود، تعطیل اعلام نکرد؟ در حالیکه مردم می‌توانستند این پنج روز را از شهر تهران خارج شوند تا وضعیت هوای شهر بهبود یابد.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه به دلیل عدم تعطیلی امروز مدارس و ادارات، مردم شهر تهران مجبور هستند که از مسافرت خودداری کنند، یادآور شد: باید از چنین فرصت‌هایی استفاده کنیم چرا که غفلت از آن نتایج خوبی به دنبال ندارد.

وی با اشاره به جلسه غیر علنی یکشنبه دو هفته گذشته و تعهد یکی از اعضای شورای شهر برای عذرخواهی، گفت: به این مسئله توجه نشد و این نشان از آن دارد که جلسه روز یکشنبه بی‌خاصیت بوده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷:۱۵ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها