freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


"بن کاردین" معتقد است دارایی‌های خارجی دونالد ترامپ می‌تواند وسیله‌ای برای تحت کنترل قرار دادن او باشد.

سناتور دموکرات: ترامپ پیش از ورود به کاخ سفید باید به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی ایندیپندنت؛ یک سناتور آمریکایی در نظر دارد با ارائه یک پیشنهاد جدید دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا را وادار کند تا میلیاردها دلار از اموال خود را به دارایی‌های "آزاد از تعارض منافع" تبدیل کند و از دخالت کسب‌وکار خود در امور ریاست جمهوری جلوگیری کند.

بن کاردین، سناتور دموکرات ایالت مریلند معتقد است این پیشنهاد به این معناست که تمامی شرکت‌های متعلق به رئیس‌جمهور منتخب که با نهاد و یا یک دولت خارجی در ارتباط است "نقض بالقوه قانون اساسی آمریکا" است. دارایی‌های خارجی ترامپ می‌تواند وسیله‌ای برای تحت کنترل قرار دادن او باشد و این روند به زیان حکومت‌داری وی است.

وی در ادامه گفت: پدران قانون‌گذار آمریکا اعتقاد روشنی داشتند که شخصی که وارد دفتر ریاست جمهوری کشور می‌شود هرگز نباید در موقعیتی قرار بگیرد که منافع او بر مسئولیتش ارجحیت داشته باشد. در این صورت، کشور به‌وسیله یک بازیگر خارجی (دولت‌های دیگر) کنترل خواهد شد. اجرای این پیشنهاد برای جلوگیری از یک بحران و یا هرگونه سوءتفاهم مرتبط با ثبات عملکرد رئیس‌جمهور ضروری است. دارایی‌های خارجی رئیس‌جمهور منتخب خطر بزرگی در نقض قانون اساسی آمریکا محسوب می‌شود.

پایگاه رتبه‌سنجی فوربز، ثروت دونالد ترامپ 3 میلیارد و 700 میلیون دلار تخمین زده است که بخش شناسایی‌شده آن "برج ترامپ" در منهتن و "مار-ای- لیگو" در پالم بیچ فلوریدا هستند. این در حالی است که ترامپ تصدی 144 شرکت در 25 کشور جهان را بر عهده دارد که می تواند هریک به نوبه خود بر سیاست خارجی آمریکا تاثیر بگذارد. ترامپ پیش از این قول داده تا مسئولیت شرکتهای خود را به فرزندانش بسپارد.

ریچارد پین‌تر، مشاور اصول اخلاقی جورج دبلیو بوش و باراک اوباما نیز از کالج الکترال خواسته تا زمانی که دونالد ترامپ با "تعرض منافع" درگیر است او را در تاریخ 19 دسامبر به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا معرفی نکنند.

تعارض منافع، وضعی است که شخص از یک‌سو خواهان جلب اعتماد است و از سوی دیگر، منافع شخصی وی در تعارض با جلب اعتماد است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵:۲۰ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin

ترامپ از کلینتون پیشی گرفت خود درمانی خود درمانی وسواس خود درمانی وسواس فکری خود درمانی سرماخوردگی خود درمانی لکنت زبان خود درمانی بواسیر خود درمانی چیست خود درمانی زود انزالی خود درمانی با نیروی ذهن خود درمانی زگیل تناسلی خود درگیری خود درگیری به انگلیسی خود درگیری مزمن خود درگیری ذهنی خود درگیری مضمن خود درگیری روانی خود درگیری مزمن چیست خود درگیری روحی خود درگیری داعش خود درگيري خود دریافت بانک شهر خود دریافت بانک ملت خود دریافت بانک تجارت خود دریافت بانک خود دریافت چیست خود دریافت بانک صادرات خود دریافت بانک مسکن خود دریافت ملی خود دریافت شهاب ملی دستگاه خود دریافت خود درمانی وسواس شستشو خود درمان وسواس خود درمانی در وسواس خود دریافت بانک ملی دستگاه خود دریافت بانک ملی شعب خود دریافت بانک ملی نحوه استفاده از خود دریافت بانک ملی بیماری خود درگیری مزمن خود درماني خود درماني افسردگي خود درماني بواسير خود دریافت سناتور دموکرات: ترامپ از دخالت کسب‌وکار خود در امور ریاست‌جمهوری جلوگیری کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۴
  • تعداد حاضران : ۲۴۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها