freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس‌جمهور ترکیه در سخنانی اعلام کرد با اینکه کشورهای پیشرفته امکانات زیادی در اختیار دارند، نتوانسته‌اند راه‌حل‌های ریشه‌ای برای بحران‌ها پیدا کنند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر گزارش داد: رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در کنفرانسی در استانبول گفت: بدون استفاده از همه زمین‌های کشاورزی نمی توانیم تولید خود را افزایش دهیم. آموزش نخستین گام برای توسعه و پیشرفت هر کشوری است. 

اردوغان افزود: ترکیه بزرگترین کشور میزبان آوارگان در جهان است. با اینکه کشورهای پیشرفته امکانات زیادی در اختیار دارند، نتوانسته اند راه‌حل‌های ریشه‌ای برای بحران ها پیدا کنند. کشورهایی در جهان از فقر رنج می برند و نمی توانند ساده ترین شرایط زندگی را برای شهروندان خودشان تامین کنند.

وی اعلام کرد: جهان بزرگتر از پنج کشور (عضو دائم شورای امنیت) است و نظام فعلی حاکم در جهان عادلانه نیست، زیرا آینده جهان را به پنج کشور واگذار کرده است. یک میلیارد و هفتصد میلیون مسلمان در جهان وجود دارد. آیا باید بپذیریم که ما حضور عادلانه‌ای در سازمان ملل داریم؟

رئیس‌جمهور ترکیه گفت: سرزمین قبرس شمالی متعلق به ماست و ما در برابر غرب تسلیم نخواهیم شد.  غربیها نخواهند توانست راه‌حلی را به ما تحمیل کنند و اگر چنین تصوری دارند، در توهم به سر می برند. 

اردوغان افزود: همه باید حد و مرز خود را بدانند و اروپا نمی تواند ما را در مسئله قبرس به زانو درآورد. کشورهای اروپایی در مسئله دو بخش قبرس، وقت تلف می کنند. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵:۲۶ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

اردوغان ترکیه اردوغان ترکیه خامنه ای اردوغان رئیس جمهور ترکیه ترکیه اردوغان داعش ترکیه اردوغان ایران کاخ اردوغان ترکیه روحانی ترکیه اردوغان رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه بزرگترین کشور دنیا بزرگترین کشور دنیا کجاست بزرگترین کشور دنیا از لحاظ مساحت بزرگترین کشور دنیا کدام است بزرگترین کشور دنیا از لحاظ وسعت بزرگترین کشورهای دنیا از نظر مساحت بزرگترین کشورهای دنیا از لحاظ وسعت بزرگترین کشورهای دنیا از نظر جمعیت بزرگترین کشورهای دنیا به ترتیب جمعیت بزرگترين کشور دنيا بزرگترین کشور اروپا بزرگترين كشور اروپا بزرگترين كشور اروپايي بزرگترین کشور اروپای غربی بزرگترین کشور اروپا از نظر وسعت بزرگترين كشورهاي اروپا بزرگترین کشورهای اروپا بزرگترین کشورهای اروپایی بزرگترین کشور قاره اروپا بزرگترين كشور در اروپا بزرگترین کشورهای دنیا بزرگترین کشورهای دنیا از لحاظ مساحت بزرگترین کشورهای جهان از نظر وسعت بزرگترین کشورهای جهان از نظر جمعیت بزرگترین کشورهای جهان از لحاظ مساحت بزرگترین کشورهای جهان باستان بزرگترین کشور اسلامی بزرگترین کشور اسلامی جهان بزرگترین کشورهای اسلامی بزرگترين كشور اسلامي است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است اثيكا مستشفى است اثيكا است یا هست است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است في اللغة العربية معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است في المعجم معنى است في اللغة اردوغان: ترکیه بزرگترین کشور میزبان آوارگان است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۱
  • تعداد حاضران : ۱۹۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها