freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

پیام دمیرتاش از زندان:
آزادی نزدیک است
سرویس ترکیه- در زمانی که نژاد پرستی، فرقه گرایی، ملی گرایی و تبعیض جنسی همۀ جغرافیای ما را تهدید می کند، دفاع از همۀ هویت ها و گروه های اعتقادی به منظور تضمین زیست آزادانه و با مساوات آنها از طریق ملت دموکراتیک اهمیتی حیاتی دارد.

به گزارش کردپرس به نقل از فرات نیوز، حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) چهارمین نشست گروه پارلمانی خود را در غیاب دو رئیس مشترک و هشت نمایندۀ زندانی این حزب برگزار کرد. در این نشست چاغلار دمیرل معاون رئیس فراکسیون HDP نامۀ صلاح الدین دمیرتاش رئیس مشترک HDP را که گفته می شود توسط مقامات زندان تیپ F ادیرنه سانسور شده است، قرائت کرد.
پیام دمیرتاش به این شرح است:
«دوستان،  نمایندگان، مدیران حزبی، اعضا و روزنامه نگاران عزیز، به همۀ شما درود می فرستم. به خاطر کاستی هایی که ممکن است در این پیام وجود داشته باشد عذرخواهی می کنم، چرا که در شرایطی می نویسم که تنها قلم و کاغذ در دسترس است. ما مانند همیشه با شوق علیه بی عدالتی و ظلمی که با آن مواجهیم، به پا خاسته ایم.
دوستان عزیز، خاور میانه، بین النهرین و آناتولی دستخوش حملات و دست اندازی های بی سابقه ای هستند. سازمان های وحشی و متجاوزی چون داعش و القاعده به مکانیسم های قتل عام و نسل کشی فرهنگی تبدیل شده اند. این سازمان ها که ادعا می کنند نمایندۀ اسلام هستند اما ارتباطی با اسلام و هیچ دین دیگری ندارند، شیوه ای را در پیش گرفته اند که تلاش می کند ارزش های چند هزار سالۀ انسانی را از میان ببرد.
پافشاری بر ایجاد یک ملت براساس یک زبان و یک هویت در ترکیه، باعث شده است هویت ها، زبان ها و رنگ های متفاوت این سرزمین مورد ستم واقع شوند. آنها که می خواهند جمهوریت ترکیه با دموکراسی همگام شود، به عنوان "دشمن داخلی"، "تروریست" یا "خائن" برچسب خورده اند. هر گونه ارادۀ دگرگونی دموکراتیک در این جامعه با خشونت سرکوب شده است و هنرمندان، دانشگاهیان، کارمندان، سیاستمداران، روزنامه نگاران و دیگر مردم مخالف زندانی یا تبعید شده اند.
این سیاست ها که AKP در پیش گرفته و این ایدئولوژی هژمونیک که این حزب رواج می دهد، تشکیل دهندۀ محور اصلی سیاست خارجی حکومت است. سیاست فرقه گرایانه عامل اصلی تعیین کنندۀ سیاست خارجی ترکیه بوده و این کشور را در عرصۀ دیپلماتیک دچار انحطاط کرده است.
بزرگترین اشتباهی که در چنین دوران حساسی می توان مرتکب شد چینش استراتژی براساس سیاست های فرقه گرایانه  و ملی گرایانه است. متأسفانه این همان کاری است که AKP در حال انجام آن است. این درست همان جایی است که تفاوت ما، تفاوت HDP، خود را نشان می دهد. به وضوح می توان دید در زمانی که نژاد پرستی، فرقه گرایی، ملی گرایی و تبعیض جنسی همۀ جغرافیای ما را تهدید می کند، دفاع از همۀ هویت ها و گروه های اعتقادی به منظور تضمین زیست آزادانه و با مساوات آنها از طریق ملت دموکراتیک اهمیتی حیاتی دارد.
ما در زندان نیز با روحیه و شوقی وافر به مبارزۀ خود ادامه می دهیم. ما تنها به این خاطر که با بی انصافی با ما رفتار شده از فریاد صلح طلبی خود دست بر نمی داریم. ما در نبرد خود با بی عدالتی با خشونت، اسلحه و مرگ روبرو خواهیم شد. ما با هشیاری، احساس و هیجان، بالا بردن سطح آگاهی اجتماعی و بیدارگری از این راه پر پیچ و خم عبور می کنیم.
در پایان از همۀ کسانی که در داخل و خارج از ترکیه از ما حمایت کردند قدردانی و سپاسگزاری می کنم. همبستگی خود را با مدیران روزنامۀ جمهوریت، روزنامه نگاران و نویسندگان مطبوعات آزاد و همۀ زندانیان سیاسی اعلام می کنم. آزادی نزدیک است.»

کد مطلب: 119317  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۱۰  |  ساعت: ۹ : ۲۸

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۲۹:۴۴ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin

آزادی نزدیک به مطلق ازادی نزدیک است هتل نزدیک آزادی هتل نزدیک میدان آزادی هتل نزدیک میدان آزادی تهران هتل نزدیک خیابان آزادی هتل های نزدیک میدان آزادی هتل های نزدیک میدان آزادی تهران هتل نزدیک ورزشگاه آزادی هتل نزدیک استادیوم آزادی هتل نزدیک به میدان آزادی هتل آپارتمان نزدیک میدان آزادی پارکینگ نزدیک آزادی پارکینگ نزدیک میدان آزادی پارکینگ عمومی نزدیک میدان آزادی باشگاه نزدیک آزادی باشگاه ورزشی نزدیک آزادی باشگاه بدنسازی نزدیک آزادی پارک نزدیک ازادی پارک نزدیک میدان ازادی رستوران نزدیک آزادی رستوران خوب نزدیک سینما آزادی رستوران نزدیک سینما آزادی رستوران نزدیک میدان آزادی قالیشویی نزدیک آزادی مسافرخانه نزدیک آزادی مسافرخانه های نزدیک میدان آزادی مسافرخانه نزدیک میدان آزادی مسافرخانه های تهران نزدیک میدان آزادی پانسیون نزدیک آزادی است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است اثيكا مستشفى است اثيكا است یا هست است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است في اللغة العربية معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است في المعجم معنى است في اللغة آزادی نزدیک است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها