freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


از زبان یکی از دانش‌آموزان:

«من در مدرسه نمرات خوبی کسب می‌کنم ولی همین که آزمون می‌دهم نمی‌دانم چرا ترازم مورد قبولم نیست؟ ساعات مطالعه‌ام زیاد است اما نمی‌توانم نتیجه‌ی خوبی به دست آورم! چرا؟ با کوله‌باری از این سؤالات نزد پشتیبان خود رفتم. او از من خواست دفتر برنامه‌ریزی را پر کرده و جلسه‌ی بعد همراه خود بیاورم. هفته‌ی بعد دفتر برنامه‌ریزی را به پشتیبان خود دادم و او توصیه‌هایی برای من در دفتر برنامه‌ریزی نوشت و توضیحاتی به من ارائه کرد. نحوه‌ی مطالعه و برنامه‌ریزی روزانه‌ام را در دفتر برنامه‌ریزی دید. متوجه شدم که به بعضی از درس‌ها خیلی توجه داشته‌ام و بعضی از درس‌ها را اصلاً مطالعه نکرده‌ام.

او طرحی را طبق برنامه‌ی شخصی من مطابق با مدرسه و برنامه‌ی راهبردی آزمون، تهیه کرد که بتوانم در طول روز به سایر درس‌ها هم توجه کنم و ذهن خود را درگیر یک درس نکنم. برای هر درس زمان مشخصی اختصاص دهم و آن را در زمان خود اجرا کنم.

این کارها را انجام دادم و نتیجه‌ی بهتر و رو به رشدی داشتم. تازه فهمیدم که دفتر برنامه‌ریزی چه اهمیت زیادی برای رشد ما دارد و به چه میزان می‌تواند کمک کند.»

یکی از بهترین ابزار‌های پشتیبان برای راهنمایی دانش‌آموزان دفتر برنامه‌ریزی است. در پر کردن مستمر آن کوشا باشید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۶:۱ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin

آنچه عیان است آنچه که عیان است است چه نوع فعلی است فعل است چه نوع فعلی است رسانیده بوده است چه نوع فعلی است؟ پرنده ای است چهار حرفی پرنده ايست چهار حرفي معما پرنده ای است چهار حرفی جواب معمای پرنده ای است چهار حرفی پرنده ای است چهار حرفی دو حرف اول جواب معما پرنده ای است چهار حرفی جواب معمای پرنده ای است چهار حرفی دو حرف معمای پرنده ای است چهار حرفی چیستان پرنده ای است چهار حرفی حاجت به چه معناست حاجت به طلب نیست حاجت به طلب نیست شمایید شمایید حاجت به چیست این شهر کیست حاجت به چیست به حاجت رسیدن دعای زود به حاجت رسیدن دعا برای به حاجت رسیدن رسیدن به حاجت سریع دعا برای زود به حاجت رسیدن دعایی برای زود به حاجت رسیدن به حاجت رسیده ها تعبیر خواب به حاجت رسیدن رسیدن به حاجت فوری رسیدن به حاجت دل بهمن حاجت زاده دعای حاجت بهایی دعای حاجت شیخ بهایی دعای حاجت ازشیخ بهایی دعاهای حاجت ازشیخ بهایی دعاهای حاجت شیخ بهایی مبر حاجت به نزدیک ترشروی فال حاجت بهایی فال حاجت شیخ بهایی فال حاجت روایی شیخ بهایی چه حاجت به بیانم چه حاجت به بیان است چه حاجت به بیان بازگویم که عیانست چه حاجت به بیانم نماز حاجت بهایی نماز حاجت از شیخ بهایی بيان استنكاري بيان استنكاري لجمعية بيان استنكاري للاعتداء بيان استنكاري شديد اللهجة بيان استنكاري نقابي بيان استنكاري للمعطلين بيان استنكاري Doc بيان استنكاري ضد مدير بيان استنكاري ضد المجلس البلدي بيان استنكاري لأحداث مراكش بيان استنكار بيان استنكار وشجب بيان استنكار التفجيرات بيان استنكار شديد اللهجة بيان استنكار وادانة بيان استقالة البرادعي نص بيان استقالة البرادعي بيان استقالة بيان استقالة زيزو بيان استقالة وزير التموين بيان استقالة اديب الشيشكلي بيان استقالة حكومة الببلاوى بيان استقالة الحكومة بيان استقالة من حزب بيان استقالة محمد البرادعى بيان استقالة معاذ الخطيب بيان استلام راتب بيان استلام رواتب بيان استلام الراتب بيان شجب واستنكار بيان استكمال الثورة آن‌چه عیان است چه حاجت به بیان است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها