freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1376070/31  زمان: 10:20  1395/09/10  بازدید: 314

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به بن وودبورن، بازیکن جوان لیورپول که شب گذشته با گلزنی اش به جوان‌ترین گلزن تاریخ باشگاه تبدیل شد توصیه کرد که بیش از حد تحت تاثیر این اتفاق قرار نگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، وودبرن شب گذشته از روی نیمکت به میدان آمد و موفق شد گل دوم برتری 2-0 لیورپول مقابل برنلی را به ثمر برساند در حالی که تنها 17 سال و 45 روز سن دارد. پس از بازی کلوپ مدعی شد که این مهاجم جوان نباید بیش از حد تحت تاثیر این گل قرار بگیرد.

 

 


او گفت:" ما از توانایی های بن مطلع هستیم و اینکه چه کارهایی می‌تواند انجام دهد. اولین کار من این است که به این بچه ها کمک کنم تا بتوانند در اوج باشند. خیلی کارها هست که باید انجام شود، مخصوصا اینکه او را تا جایی که می‌توانیم از جامعه دور کنیم. این کار بسیار دشواری است ولی در سوی دیگر، او را به تیم اضافه کرده ایم زیرا می‌خواهیم از او استفاده کنیم. این بدین معناست که وقتی در زمین است، اجازه دارد که گل بزند و خودش را برای موقعیت‌ها آماده کند و سانتر کند و ... . بنابراین همه چیز خوب است و من هم واقعا خوشحالم. تنها مشکل این است که کمی از شما(رسانه‌ها) می‌ترسم. برای همین است که در این مورد سعی می‌کنم چیزی نگویم. فکر کنید و کاری که می‌خواهید انجام دهید ولی چیزی مثل "بن وودبرن گلزن" ننویسید."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰:۷ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin

از جوانیم گله دارم از جوانيم گله دارم عکس از جوانیم گله دارم دانلود اهنگ از جوانیم گله دارم هایده از زندگانیم گله دارم جوانیم شعر از جوانیم گله دارم دانلود عکس از جوانیم گله دارم دانلود آهنگ از جوانیم گله دارم از جوانی به پیری رسیدم از جوانی به پیری رسیدم عاقبت کربلا را ندیدم دانلود نوحه از جوانی به پیری رسیدم متن نوحه از جوانی به پیری رسیدم شعر از جوانی به پیری رسیدم عاقبت کربلا را ندیدم نوحه از جوانی به پیری رسیدم دانلود از جوانی به پیری رسیدم دانلود مداحی از جوانی به پیری رسیدم از جوانیم گله دارد زندگانیم از زندگانیم گله دارد جوانیم شرمنده جوانی شعر جوانیم گله دارد از زندگانیم از زندگانیم گله دارد جوانیم خوانساری از زندگانیم گله دارد جوانیم هایده دانلود از زندگانیم گله دارد جوانیم دانلود آهنگ از زندگانیم گله دارد جوانیم ترانه از زندگانیم گله دارد جوانیم آهنگ از زندگانیم گله دارد جوانیم هایده از جوانی ام گله دارم از جوانی تا پیری از جوانی گله دارم از جوانیم گله دارد جوانيم گله دارد از زندگانيم از زندگیم گله دارد جوانیم از روزگارم گله دارد جوانیم از زندگی گله دارد جوانیم از زنگانیم گله دارد جوانیم از جوانیم شرمنده جوانیم از این زندگانیم حیف از جوانیم از جوانرود چی بخریم از جوانرود چه بخریم جوان از دیدگاه قرآن و روایات جوان از دیدگاه قرآن شخصیت جوان از دیدگاه قرآن و عترت جوانان از دیدگاه قرآن جوانی از دیدگاه قرآن شخصیت جوان از دیدگاه قرآن تربیت جوان از دیدگاه قرآن تعریف جوان از دیدگاه قرآن گلزن ترین دروازه بان جهان گلزن ترین دروازه بانان جهان گلزن ترین بازیکن جهان گلزن ترین بازیکن جام جهانی گلزن ترین بازیکن تیم ملی جهان گلزن ترین بازیکنان جهان گلزن ترین بازیکن جام جهانی فوتبال گلزن ترین بازیکن فوتبال دنیا گلزن ترین دروازه بان ایران گلزن ترین دروازه بان گلزن ترین دروازه بان تاریخ گلزن ترین دروازه بان تاریخ فوتبال گلزن ترین دروازه بانان گلزن ترین هافبک جهان گلزن ترین مهاجم جهان گلزن ترین هافبک دنیا گلزن ترین هافبک های جهان گلزن ترین هافبک تاریخ فوتبال گلزن ترین بازیکن تاریخ فوتبال گلزن ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران گلزن ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان گلزن ترین بازیکن لیگ برتر ایران گلزن ترین مدافع جهان تاریخ لیورپول تاریخچه تاسیس لیورپول کاپیتانهای تاریخ لیورپول مربیان تاریخ لیورپول تاریخ تاسیس لیورپول و اورتون تاریخ شهرسازی لیورپول بهترین گلزن تاریخ لیورپول تاریخ تاسیس باشگاه لیورپول تاریخ بازی های لیورپول بهترین گلزنان تاریخ لیورپول تاریخچه تاسیس باشگاه لیورپول از مربیان تاریخ تیم لیورپول تاریخ تاسیس باشگاه اورتون و لیورپول بهترين گلزن تاريخ ليورپول بهترین گلزن تاریخ چلسی بهترین گلزن تاریخ ارسنال بهترین گلزن تاریخ باشگاه لیورپول برترین گلزن تاریخ لیورپول بهترین گلزن تاریخ باشگاه چلسی سال تاسیس باشگاه لیورپول تاریخ تاسیس باشگاه چلسی زمان بازی های لیورپول برترین گلزنان تاریخ لیورپول بهترین گلزنان تاریخ چلسی بهترین گلزنان تاریخ آرسنال برترین گلزنان تاریخ چلسی برترین گلزنان تاریخ آرسنال تمجید کلوپ از جوان ترین گلزن تاریخ لیورپول

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها