freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش " دی اسپورت"، زمین ناهموار ورزشگاه حافظیه و خاطرات خوش شیرازی ها از ورزشگاه دستغیب،کادر فنی فجر و در راس آن غلام پیروانی را مجاب کرد تا ادامه بازیهای زردپوشان در این فصل به این ورزشگاه منتقل شود.
بازیهای خانگی فجرسپاسی در دوازدهمین دوره لیگ برتر در سال91 در این ورزشگاه برگزار می شد که فجری ها رکورد 15بازی بدون شکست را از خود برجای گذاشتند.


کاکوهای شیرازی در 14بازی گذشته هنوز نتوانسته اند بردی کسب کنند و وضعیت این تیم که در گذشته بازیکنان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرده است روز به روز وخیم تر می شود.
فجری ها به همراه استقلال اهواز با 9 شکست بیشترین باخت را در جدول هجده تیمی لیگ یک دارند و در کنار آن با 5 تساوی و کسب 5 امتیاز تنها به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به آبی پوشان اهوازی در مکان هفدهم جدول قرار دارند.

زردپوشان که با 8 گل زده ضعیف ترین خط حمله لیگ را در اختیار دارند،هفته گذشته و پس از 613 دقیقه ناکامی در امر گلزنی،موفق به گلزنی شدند. فجری ها در کنار اینکه در 8 بازی از این فصل موفق به گلزنی نشده اند، هیچ گاه در نیمه اول گلی نزده اند و هر 8گل آن ها در نیمه دوم به ثمر رسیده است.
آخرین گل فجری ها در بازیهای خانگی به هفته چهارم و مصاف با راه آهن برمی گردد و هواداران شیرازی 450 دقیقه(5بازی) است که در حسرت گل و شادی پس از آن به سر می برند.


زردپوشان که با دریافت 20 گل خورده دومین خط دفاعی شکننده لیگ را در اختیار دارند،تنها در 2 بازی این فصل موفق شده اند دروازه خود را بسته نگه دارند.

فجری ها  که با هدایت بهرام شفیعی،تمرینات پیش از فصل خود را دیرتر از سایر تیمها شروع کردند در مقابل بازیکنان تاثیرگذار جداشده نتواستند یارگیری مناسبی داشته باشند که همین امر باعث شد تیم مدعی صعود سال گذشته،در این فصل در قعر جدول قرار داشته باشد.
غلام پیروانی که در 3 بازی گذشته وظیفه هدایت فجری ها را برعهده داشته است،هفته گذشته و مقابل استقلال اهواز اولین امتیاز خود را دشت کرد. پیروانی امیدوار است با کسب امتیازات لازم در 3بازی باقیمانده تا نیم فصل و جذب بازیکنان مدنظر خود در تعطیلات،تنها نماینده استان فارس را در لیگ یک نگه دارد.
کاکوهای شیرازی در 3 بازی اخیر خود تنها 1 امتیاز کسب کرده اند. آخرین امتیاز خانگی آن ها به هفته نهم و تساوی مقابل ملوان بر می گردد و در 2بازی اخیر خانگی خود مقابل حریفان ناکام بوده اند.
ابراهیم صالحی با2گل زده بهترین گلزن فجری ها در هفته های گذشته بوده است.

خونه به خونه بابل


در آن سوی میدان تیم متمول خونه به خونه بابل که با خرید امتیاز بهمن شیراز لیگ یکی شد،حضور دارد.

بابلی ها از 14بازی گذشته خود در 6بازی به پیروزی رسیده اند که پرگل ترین برد آن ها به پیروزی 6 برصفر مقابل راه آهن برمی گردد.

خونه به خونه پس از سپیدرود و به صورت مشترک با تیمهای ملوان و مس کرمان با 2 شکست کمترین باخت را در جدول لیگ یک دارند. شاگردان مرزبان همچنین با 6 تساوی و کسب 24 امتیاز و اختلاف 4 امتیازی تا صدرجدول در مکان سوم جدول قرار دارند.

بابلی ها در صورت پیروزی بر فجرسپاسی صعودی در جدول نخواهند داشت اما فاصله خود را با صدرنشینان کاهش خواهند داد. نماینده مازندران در صورت شکست و نتیجه گیری رقبا در این هفته ممکن است با سقوط چندپله ای در مکان هشتم جدول قرار گیرد.

سبزپوشان بابلی که با 19گل زده، دومین خط حمله برتر لیگ یک را در اختیار دارند، در 5بازی از این فصل موفق به باز کردن دروازه حریفان نشده اند. بیشترین گل زده آن ها در دقایق 75 الی 90 بازی بوده است که در این دقایق 5گل به ثمر رسانده اند.نکته جالب توجه به عدم گلزنی آن ها در 3بازی گذشته برمی گردد که باعث شده است 270دقیقه در حسرت گلزنی به سر ببرند.

سبزپوشان با دریافت 10گل چهارمین خط دفاع مستحکم لیگ یک را در اختیار دارند و تنها تیمهای سپیدرود،پارس جنوبی و بادران از این تیم کمتر گل دریافت کرده است.آن ها در 7بازی این فصل موفق شده اند دروازه خود را مقابل حریفان بسته نگه دارند.

 


خونه به خونه با هدایت مرزبان،در بازیهای داخل و خارج از خانه عملکردی یکسان داشته است.به گونه ای که نیمی از امتیازات آن ها (12) در بازیهای خارج از خانه به ثبت رسیده است.
آمار خط حمله سبزپوشان در بازیهای خارج از خانه ضعیف تر از بازیهای خانگی بوده است.به نحوی که از 19گل زده بابلی ها در این فصل تنها 6گل در بازیهایی که مهمان بوده اند به ثبت رسیده است.

خونه به خونه بابل

کهکشانی های لیگ یک بعد از برد دربی مازندران در هفته یازدهم،در 3بازی پس از آن نتوانسته اند تیمی را شکست دهند و با2تساوی در 3بازی اخیر خود، تنها 2امتیاز کسب کرده اند.
خونه به خونه هفته گذشته در زمین خود با نتیجه بدون گل مقابل مس کرمان متوقف شد.

حمید کاظمی با 6گل زده و محمد غلامی با 3گل،از بهترین گلزنان این تیم شمالی محسوب می شوند.

خونه به خونه در دو فصل گذشته 4بار به مصاف تیمهای شیرازی فجرسپاسی و بهمن رفته است که حاصل آن 3شکست و یک تساوی بوده است تا آن ها همچنان در شکست تیمهای شیرازی ناکام باشند.

بدون شک تقابل رامتین سلیمان زاده و  وفا هخامنش بازیکنان فصل گذشته فجرسپاسی و فعلی خونه به خونه و همچنین عباس محمدرضایی که سابقه بازی در فجر را دارد با هم تیمی های سابقشان و هواداران شیرازی از نکات جالب توجه بازی خواهد بود.

گزارش:حسین محمدی


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲:۲۳ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها