freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدیرعامل خودروسازی کارمانیا در خصوص آخرین وضعیت این خودروسازی گفت: با توجه به اینکه این واحد در شهرستان بم قرار دارد ما تلاش کردیم که از نیروهای بومی استفاده کنیم و خوشبختانه توانستیم تمام ۳۰۰ نفر پرسنل این شرکت و حتی مدیریت را از نیروهای بومی جذب کنیم.

پویا سالاری گفت: ما با اعتماد به نیروهای بومی و دادن فرصت به آنها توانستیم ظرف مدت هفت ماه از مرحله صفر به ۱۰۰ برسیم که این یک رکود است.

وی ادامه داد: ۸۰ درصد تجهیزات خط تولید خودروی کارمانیا از داخل تامین شده است و همین امر سبب شد که قیمت تمام شده محصولات ما پایین‌تر بشود.

سالاری در خصوص تحویل خودروهای این شرکت گفت: مطابق قرار اولیه بنا بر این بود که اولین سری خودروها را در شهریورماه تحویل دهیم اما برخی ناهماهنگی‌ها و طولانی شدن کارهای اداری سبب این تاخیر شد که مسئولیت آن را قبول می‌کنیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس ما این تاخیر را به صورت‌های مختلف جبران خواهیم کرد از جمله اعمال تخفیف و پایین‌تر آمدن قیمت نهایی خودرو و امیدواریم با این کار بتوانیم بخش کوچکی از ضرر وارد شده به مشتریان را جبران کنیم سالاری ادامه داد: انتظار داریم ظرف چند روز آینده اولین سری خودروها را تحویل مشتریان بدهیم و به ترتیب مشتریانی که موعد تحویل آنها مهر و آبان بوده است خودروی خودرا دریافت کنند.

منبع: دنیای خودرو

منبع : Car_ir ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳:۳۰ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها