freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

حیدر العبادی با اشاره به توافق اربیل و بغداد:
نیروهای پیشمرگ باید از مناطق تحت کنترل موصل خارج شوند
سرویس جهان- نخست وزیر عراق تاکید کرد بر اساس توافق میان اقلیم کردستان عراق و بغداد نیروهای پیشمرگ باید از مناطقی که بعد از آغاز عملیات آزادسازی موصل تصرف کرده اند، عقب نشینی کنند.

به گزارش کردپرس، حیدر العبادی در مصاحبه با آسوشیتدپرس درباره عقب نشینی نیروهای پیشمرگ از مناطق تحت کنترل آنها در موصل گفت: بر اساس توافق میان دولت فدرال عراق و دولت اقلیم کردستان، نیروهای پیشمرگ باید از مناطقی که پس از آغاز عملیات آزادسازی موصل تصرف کرده اند، عقب نشینی کنند.

حیدر العبادی افزود: این یک توافق است و من فکر می کنم که مسعود بارزانی گفته است که به آن پایبند است. دلیلی وجود ندارد که فکر کنم آنها این کار را نمی کنند. آنها رو در رو با من این را گفتند، در ملا عام هم این را تکرار کرده اند.

وی گفت: می بینم که برخی سیاست مداران کُرد بر خلاف آن اظهار نظر می کنند اما اینها افراد مسئولیت پذیری نیستند و آنها وضعیت را کنترل نمی کنند.

نخست وزیر عراق اختلاف نظر میان کُردها در مورد خروج پیشمرگ ها از مناطق تحت تصرف آنها را ناشی از اختلافات میان احزاب کرد دانست و گفت: فکر می کنم که این ناشی از رقابت سیاسی میان احزاب کرد در کردستان است. کردستان اکنون میان احزاب سیاسی مختلف تقسیم شده و من فکر می کنم که مشکلات زیادی در این منطقه وجود دارد. البته کار من این نیست که از این اختلافات استفاده کنم.

 

لینک ورود به کانال رسمی تلگرام کردپرس؛

http://wtaar.com/post/124621/ نیروهای-پیشمرگ-باید-از-مناطق-تحت-کنترل-در-موصل-خارج-شوند

کد مطلب: 119327  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۱۰  |  ساعت: ۱۲ : ۳۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵:۲۲ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها