freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


داود محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با گرامیداشت سالگرد شهادت آیت‌الله مدرس و روز مجلس گفت:‌ در یک نظام مردم سالار، مجلس در راس امور است و موضوع تفکیک قوا برگرفته از قانون اساسی، متاثر از مدل‌های موفق حکومت داری و یکی از نقاط قوت ساختار است.

وی افزود: تفکیک قوا و مرزهای آن و در عین حال مشترکات قوای مختلف باید به نحوی بازتعریف شود و قوای مختلف بدانند که باید در یک نظام مردم سالار دینی نسبت به عملکرد خود در مقابل مجلس و مردم پاسخگو باشند چرا که محور نظام جمهوری اسلامی مردم و خواست آن‌ها است.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: نظارت بر قوا و ساختار اجرایی کشور وتوجه به نیازها در حوزه قانونگذاری لازمه یک مجلس موفق است. باید نسبت به این موضوعات دقت و توجه بیشتری صورت گیرد وهمه تلاش کنیم در مجلس به این مهم دست یابیم.

وی با بیان اینکه قانونگذاری یکی از وظایف مجلس است و نه همه وظایف آن، گفت:‌ وضع قوانین یک فرآیند علمی منطبق بر نیازهای کشور است و باید برای آن مطالعات گسترده ای صورت گیرد اما متاسفانه ما در کشور با پدیده انباشت قوانین مواجهیم و شاهدیم بسیاری از کشورهایی که نیمی از ما هم قانون ندارند در اجرا شرایط بهتری را دارا هستند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶:۲۸ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۰۸
  • تعداد حاضران : ۱۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها