freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


احمد امیر آبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی رسالت مهمی در دفاع از حقوق ملت و احقاق حق مردم دارد، بر این اساس همه تلاش ما اجرای قانون است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: برای ما در اجرای قانون و دفاع از حقوق مردم دولت های قبلی و یا فعلی تفاوتی نمی کند چرا که ما وکیل مردم هستیم و باید از حق ملت به دفاع بپردازیم.

وی خاطرنشان کرد: در هر کجایی که وزیران و دولت در حمایت از مردم طرحی را ارائه نمایند آن را به تصویب می رسانیم و به کمک دولت و وزیران می رویم.

امیر آبادی بیان کرد: ما در دفاع از اقشار ضعیف جامعه و به ویژه کارگران که در جامعه امروز از کمترین میزان حقوق برخوردار هستند در مجلس و در قانون برنامه ششم پیشنهادات خوبی را داشتیم که برخی از آن ها به نفع قشر ضعیف و کارگری به تصویب رسید.

وی تصریح کرد: یکی از مصوبات که در برنامه ششم به تصویب رسید و در دفاع از قشر ضعیف می باشد این است که حداکثر پاداش 7 برابر حداقل پاداش در پایان خدمت باشد با این مصوبه مدیران تلاش خواهند کرد تا حقوق کارگران و نیروهای خود را افزایش دهند و از آن ها حمایت کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما همه در برابر مردم دارای رسالت و وظیفه هستیم به ویژه نمایندگان مردم در خانه ملت رسالتی سنگین تر بر عهده دارند.

وی گفت:با توجه به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از رسالت های مهم ما تلاش در حد توان برای کمک به جبهه تولید و کارآفرینی است.

امیر آبادی خاطرنشان کرد:همچنین در مورد حقوق های نجومی که هنوز وضعیت آن مشخص نشده است  هفته آینده طرحی در مجلس ارائه می‌دهیم که تکلیف حقوق های نجومی را مشخص کند و در این باره به شفاف سازی بپردازد.

وی ادامه داد: دولت هم باید در برنامه های مجلس و دفاع از حقوق مردم کمک کند؛ این کشور و نظام متعلق به همه مردم است و ما به عنوان نماینده وظیفه خدمت به این مردم را داریم و در هر کجا که حقی از مردم تضییع شود در برابر آن می ایستیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مساله حقوق های نجومی آسیب زیادی به اعتماد مردم در جامعه وارد کرد و یک ظلم به نظام بود این مساله با آرمان های انقلاب در تضاد است لذا امیدواریم دولت و مجلس و قوه قضائیه در این عرصه وارد شود و تکلیف حقوق های نجومی نیز مشخص شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷:۲ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۰۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها