freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه روسای قوا الگوی جامعه و الگوی حاکمیت سیاسی هستند، گفت: با توجه به جایگاه رفیع و بالای قانون اساسی برای روسای قوا و تاثیرگذاری آنها در کشور از نظر سیاسی، اخلاقی و مدیریتی قاعدتا همگرایی و تعامل آنها می تواند اثر بسیار مثبتی در کل جامعه بخصوص فضای سیاسی داشته باشد.

وی افزود: اتفاقات روزها و هفته های گذشته در کنار ادبیات تند روسای قوا  نشانه هایی از اختلاف دیدگاه را به مردم نشان می دهد که این موضوع برای جامعه آزار دهنده بوده و قابل قبول نیست، چون طبق قانون اساسی مرجع حل اختلاف و هماهنگی بین قوا رهبری است و لازم است برای حل این گونه اختلاف نظرها و رسیدن کشور به شرایط پایدار به لحاظ مدیریتی جلسات منظمی بین سران قوا تشکیل شود که در گذشته به صورت مستمر برگزار می شده است.

نماینده تهران تاکید کرد: قاعدتا وقتی مردم اختلاف دیدگاه را در قالب صحبت روسای قوا از راه دور مشاهده می کنند نگرانی در آنها به وجود می آید. انتظار مردم از روسای قوا داشتن عقلانیت سیاسی و مدیریتی است و آنها انتظار تنش و ادبیات غیر متعارف بین روسای قوا را ندارند.

رحیمی با تاکید بر اینکه روسای قوای سه گانه از مدیران ارشد و لایق کشور هستند گفت: طبیعتا انتخاب و انتصاب هر کدام از آنها به دلایل موجه بوده، انتظار می رود آنها با همگرایی بیشتر در جلساتی هماهنگی را افزایش دهند تا مردم شاهد همگرایی و آرامش بیشتر در کشور باشند. چون فضای سیاسی جامعه به اندازه کافی فضای حساسی است و قاعدتا روسای قوا مراجعی هستند که می توانند در چنین فضایی آرامش و توازن سیاسی و روانی را برقرار کنند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که به زودی شاهد برگزاری جلسه بسیار مثبت و موثر بین روسای قوا در جهت اطمینان بخشی به جامعه باشیم که اگر اختلاف دیدگاهی هم وجود دارد در فضای تعاملی مابین قوا قابل حل است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷:۱۴ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها