freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


داود حق دوست در مورد بازی روز پنجشنبه  مقابل استقلال اهواز به خبرنگار "دی اسپورت" گفت: به جدول نگاه نمیکنیم و استقلال اهواز را دست کم نمیگیریم. این تیم چیزی برای ازدست دادن ندارد و فقط به فکر بردن است. استقلال  دارای بازیکنان سرعتی است و در خرم آباد انتحاری بازی خواهدکرد.
او ادامه داد: ما در این هفته تمرینات منظم و خوبی داشتیم ، مقابل استقلال هوشمندانه بازی خواهیم کرد و هیچگونه  فضایی به آنها نخواهیم داد.
حقدوست اذعان داشت: خوشبختانه  بازیکنان خیبر  همه باانگیزه هستند ، با احترام به حریف تمام تلاش ما  کسب سه امتیاز و بهبود تفاضل گل  خواهدبود.
سرمربی خیبر گریزی به وضعیت جوی روز مسابقه زد و بیان داشت: به گفته هواشناسی روز بازی  باران شدیدی در پیش خواهیم داشت، امیدواریم  روی بازی تاثیر نگذارد هرچند تمرینات اختصاصی در شرایط زمین گل آلود راهم تمرین کردیم.
وی ادامه داد: از تماشاگران عزیز  میخواهم  که به ورزشگاه بیایند و جوانان شهر خودشان را تنها نگذارند. اکثر  مردم  از جزئیات تیم خیبر بی خبر هستند فقط روز مسابقه را  میبینند و باید  بدانند تیم با هزاران مشکل دست و پنجه نرم می کند و فقط به عشق همین هواداران است که به میدان میرود

حقدوست افزود: ما از تمام داشته هایمان استفاده میکنیم و بازیکنان هم بیش از توانشان تلاش میکنند و بقیه را به خداوند متعال واگذار میکنیم ،هرچند در بیشتر بازیها  بعضی از بندگان خدا  باعث تغییر  نتیجه  شده اند!
حق دوست در پایان پیغامی به هواداران تیمش داد و گفت: همه  هواداران را به تماشای این بازی  جذاب دعوت میکنم ، قطعأ یک روز زیبا برای خیبر ثبت خواهدشد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۲:۱۶ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها