freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


از بین چند گروه از سؤالاتی که در جلسه‌ی آزمون با آن‌ها روبه‌رو می‌شویم. سؤالات «شک‌دار» یا زمان‌بر همیشه چالشی‌ترین نوع آن‌ها هستند. این سؤالات در محدوده‌ی مطالعاتی شما قرار داشته‌اند و کار مقدماتی برای یادگیری آن مباحث انجام شده است. دلایل گوناگونی می‌تواند باعث شود عملکرد شما در این سؤالات در روز آزمون مانند عملکرد بی‌نقص در سؤالات ساده و صحیح نباشد. پیدا کردن همین دلایل و برطرف کردن آن‌ها یکی از کلیدهای مهم تکمیل یادگیری است.

اساساً یکی از مهم‌ترین هدف‌هایی که از شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای منظم دنبال می‌شود این است که عیار مطالعاتی خود را در محکِ سؤالات گوناگون بسنجید. این سطح مطالعاتی بدیهی است که پاسخ‌گوی همه‌ی سؤالات آزمون نیست و در تعدادی از آن‌ها شما را به اطمینان کافی از میزان درستی پاسخ و یادگیری اولیه نمی‌رساند؛ اما این، همه‌ی ماجرا نیست. فرصت آماده‌سازی برای آزمون‌های بعدی همیشه نویدبخش در پیش گرفتن راهکارهای جدید برای حل چالش‌هایی است که به کمک پیوستگی در آزمون‌های موفق به یافتن آن‌ها شده‌اید.

در اولین گام، علت عدم پاسخ‌گویی سریع و صحیح به سؤالات زمان‌بر را پیدا کنید. اغلب تسلط ناکافی، مرور نامطلوب و عدم تمرکز کافی در جلسه‌ی آزمون، محوری‌ترین دلایل این نوع عملکرد در چنین سؤالاتی است. پس از ریشه‌یابی، انتخاب راهکار و پیوستگی در اجرای آن، ساده‌ترین راه‌حل ممکن برای پوشش دادن مباحث این سؤالات خواهد بود.

باید سؤالات شک‌دار در جلسه‌ی آزمون را از محدوده‌ی نقاط ضعف خود خارج کنید. این سؤالات بیش‌تر از این‌که نوعی نقطه‌ی ضعف باشند، نوعی نقطه‌ی شروع برای داشتن نقاط قوت جدید هستند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴:۲۹ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها