freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدیر درمان تامین اجتماعی استان تهران تأکید کرد؛

مدیر درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: بحث صدور کارت هوشمند و حذف دفترچه بیمه درمانی یک بحث کشوری و طرح ملی است و جزو طرحهای اصلی سازمان تامین اجتماعی است و در کل کشور اجرایی خواهد شد.

صدور کارت هوشمند و حذف دفترچه بیمه از طرحهای اصلی سازمان تامین اجتماعیبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدتقی خسروانی مقدم در جلسه مدیران مراکز درمانی تامین اجتماعی با اشاره به فرمایشات امام راحل (ره ) که فرمودند عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید، اظهار کرد: باید بدانیم عالم مجازی هم محضر خداست و در عالم مجازی هم گناه نکنیم.

وی تصریح کرد: با اینکه بیمارستان شهید دکتر لواسانی جزو چهار بیمارستان مشمول ارتقای هتلیینگ نبوده ولی در حد هتلینگ کار برده است و با وجود بیماران خاصی که از نقاط دور و نزدیک کشور به این مرکز درمانی مراجعه می‌کنند، مدیریت در این بیمارستان سخت‌تر و دشوارتر از مراکز درمانی دیگر است.

خسروانی مقدم با بیان اینکه بسیج جامعه پزشکی با تمام امکانات و توان خود حتی در بحث دندانپزشکی هم بیماران بسیاری را ویزیت و درمان کرد، افزود: به درستی سازمان تامین اجتماعی در بحث اربعین حسینی خوش درخشید و بسیاری از مسئولان کشوری از این بیمارستان صحرایی بازدید کردند.

وی تاکید کرد: بحث کارت هوشمند و حذف دفترچه یک بحث کشوری و طرح ملی است و همه باید در اجرای صحیح و درست این طرح جدید کمک کنیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان تهران تصریح کرد: ما ابزارهایی را در مدیریت داریم که می‌توانیم با شناسایی و ارزیابی آن ابزارها، سیستم را به خوبی مدیریت و ساماندهی کنیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۴۶ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها