freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اکبر رنجبر زاده در گفت‌وگو با ایسنا ضمن درود به روح مطهر شهید مدرس وی را الگو و نماد مجلس و قانونگذاری در جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: نام بلند شهید مدرس به عنوان فردی فرهیخته ‌، شایسته و شجاع در تاریخ کشور ماندگار خواهد بود.

وی افزود: در زمان شهید مدرس شجاعت ایشان در مقابل عوامل نفوذی کشورهای دیگر در داخل خاک ایران بسیار برجسته بود و از این حیث قیاس ایران فعلی با آن زمان قدری متفاوت است. در آن دوران مردان بزرگی چون شهید مدرس در تلاش بودند منافع ملی کشور به انحراف نرود و در مقابل سرمداران خارج از مرزها که در داخل کشور ما بودند و حکومت با فرمان آن‌ها پیش می رفت مقابله و ایستادگی می کردند تا حقوق ملت را احیاء کنند و منافع ملی کشور تامین شود.

این عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه در حال حاضر از روسای قوا، مسئولین حکومتی و مردم همه برای دفاع از منافع ملی متحد هستند، یادآور شد: امروز دشمنان این کشور در خارج از مرزها هستند. لذا نمی شود گفت که نماینده ای در مجلس باید علیه جریانی در داخل کشور قیام کند و شجاعت به خرج دهد بلکه این شجاعت در مقابله با آمریکا و کشورهای زورگو و ابرقدرتهایی خواهد بود که منافع ملت را به خطرمی اندازند. همچنان که امروز مجلس شورای اسلامی با روشی مدرس گونه برای مقابله با ظلم و جور و حمایت از مظلومین در عرصه بین‌الملل و گسترش عدالت در داخل قدم بر می‌دارد.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: رویه شهید مدرس امروز به این معنا است که از مظلومین جهان و همچنین منافع کشور در عرصه جهانی دفاع کنیم و در مقابل تضعیف جمهوری اسلامی هوشمندانه عمل کنیم و منافع کشور را حفظ و حراست کنیم. درواقع شجاعت نمایندگان امروز هوشمندی آن‌ها در وضع قوانینی است که در راستای عزت جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس در پایان با بیان اینکه نمایندگان مجلس آماده هرگونه از خودگذشتگی برای حفظ مرزهای جمهوری اسلامی ایران و همچنین مرزهای عقیدتی هستند تصریح کرد: به هر حال تراز شهید مدرس ترازی ویژه ای بود. اگرچه امثال او هستند اما شهید مدرس یک برجستگی ویژه داشت و ما امیدواریم تلاش کنیم در همان راستا قدم برداریم تا نامی از مجلس شورای اسلامی در جهت دفاع از منافع کشور و احیای قرآن  و اسلام در تاریخ ماندگار شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۶:۵۹ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها