freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش  ایسنا، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی  که  به نمایندگی از مقام معظم رهبری در مراسم تشییع شهدای فاجعه حله در اهواز حضور یافت طی سخنانی در این مراسم اظهار کرد: تسلیت مقام معظم رهبری را به مردم خوزستان و به ویژه خانوده های شهدا ابلاغ و اعلام می کنم و سلام ایشان را نیز به مردم خوزستان ابلاغ می کنم؛ هیاتی به دستور ایشان برای تسلیت گویی خدمت مردم خوزستان رسیده است.

وی افزود: مساله شهید و شهادت برای مردم ما مساله آشنایی است، به ویژه برای مردم مقاوم و شهیدپرور خوزستان، زیرا در هر نخل نجیب این سرزمین شهیدی ایستاده است و در جای جای این سرزمین، قطره های خون شهدا سبز شده است.

قائم مقام جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: هر کسی وارد خوزستان شود، در حقیقت به حرم شهدا پاگذاشته و باید غسل کند و کفش های خود را در آورد، این وادی مقدس، آغشته به عطر شهیدان است و خاک آن به خون شهدا آمیخته است.

تقوی گفت: مردم مقاوم و سرافراز خوزستان بارها صحنه های شهادت و جهاد و مجاهدت را لمس کرده اند و امروز نیز این شهدا، یادآور شهدای انقلاب و دفاع مقدس هستند. همه شهدا عزیز هستند و همه ما مدیون شهدا هستیم اما شهدای فاجعه حله و زائران امام حسین(ع) از ویژگی های خاص امام حسین(ع) برخوردار هستند؛ این شهدا صداقت خود را در این صحنه به نمایش گذاشته اند.

وی عنوان کرد: ما راه خود را انتخاب کرده ایم و به استکبار جهانی آمریکا و رژیم تکفیری آل سعود اعلام می کنیم که راه ما راه حسین بن علی(ع) است و راه امام حسین(ع) راه شهادت  و جهاد است. آگاهانه این راه را انتخاب کرده و در این مسیر قدم بر می داریم، زیرا منشور انقلاب ما همان منشور عاشورا است.

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه ادامه داد: ما از ابتدای انقلاب اعلام کردیم که شعار ما نهضت حسینی است؛ دشمنان بدانند که حسینیان هرگز با یزیدیان سازش نمی کنند و حسین(ع) را وسط میدان تنها نمی گذارند، حتی اگر محاصره شوند و آب را روی آنان ببندند و محاصره اقتصادی را بر آنان تنگ تر کنند، دست از این راه بر نمی دارند؛ ما از این راه و محوریت این راه یعنی ولی فقیه دست بر نمی داریم.

تقوی اظهار کرد: ما هر گز میدان را ترک نمی کنیم و تا مرگ می مانیم اما سازش نمی پذیریم؛ امروزه اندیشه حسینی دنیا را در نوردیده است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۷:۱۸ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۷۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها