freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1376081/35  زمان: 11:43  1395/09/10  بازدید: 5,298

با وجود شکست برابر تیم مطرح هلند، مهاجم ایرانی هیرنفین، اعتقاد دارد که تیمش می تواند روزهای طلایی خود را ادامه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، هیرنفین در رقابت های هفته گذشته فوتبال هلند شکست تلخ خانگی را برابر آژاکس متحمل شد که زمینه سقوط آنها به رده پنجم جدول رده بندی را مهیا کرد اما با این وجود ملی پوش ایرانی این تیم به طرفداران نوید داد که روزهای طلایی شان همچنان ادامه دارد.


رضا قوچان نژاد، ملی پوش ایرانی تیم هیرنفین بعد از حضور ۹۰ دقیقه ای برابر آژاکس گفت: «معتقدم نمایشی را که در نیمه اول بازی ارائه دادیم نتوانستیم در نیمه دوم تکرار کنیم و توسعه دهیم. متاسفانه کیفیت پایین تری به نسبت نیمه اول داشتیم، زیرا نمی توانستیم یک تاکتیک و یا روش دیگری را به خوبی اجرا کنیم».


او ادامه داد: «ضعف های هیرنفین در نیمه دوم بیشتر شد و آژاکس فوتبال بهتری را ارائه داد، اما این شکست فرصت خوبی برای ما جهت یادگیری است. اگر بتوانیم چند بازی آینده را در در طول ۹۰ دقیقه با موفقیت پشت سر بگذاریم با امتیاز خوب و به زیبایی وارد زمستان خواهیم شد تا روزهای طلایی این فصل ادامه پیدا کند».


هیرنفین تا پایان هفته چهاردهم اردیویسه هلند با ۲۳ امتیاز جایگاه پنجم جدول رده بندی را در اختیار دارد و در بازی بعدی خود باید روز سوم دسامبر به مصاف ایگلس برود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۳:۱۸ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها