freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"؛از سری مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور دو تیم رده چهاردهمی خیبرخرم آباد و رده هجدهمی استقلال اهواز پنجشنبه95/09/11ساعت14 در ورزشگاه تختی خرم آباد به مصاف هم می روند.

خیبرخرم آباد که لیگ را متزلزل  و بدون بدنسازی با نیکبخت آغاز کرد نتوانست موفق عمل کند و علاوه بر مشکلاتی که به واسطه تمرین نداشتن پیش از فصل برای این تیم بوجود آمد مشکلات مالی نیز در میانه راه اضافه شد تا این تیم مردمی وارد بحران شود.

با جداشدن نیکبخت این تیم باز هم نتوانست شرایط خوبی را بدست آورد تا خیبری ها همچنان در جمع قعرنشینان قرار بگیرند.

خیبرخرم آباد علی رغم فصل گذشته نتوانسته در دیدارهای خانگی موفق باشد و آخرین و تنها ترین پیروزی خانگی این تیم در هفته هشتم مقابل ایرانجوان بوشهر رقم خورده است.

آمار جالبی که در خصوص دیدارهای خانگی تیم خرم آبادی به ثبت رسیده این است که این تیم در4دیدار خانگی خود مغلوب حریفان شده که این امر نشان از استرس بالای بازیکنان خیبر در دیدارهای خانگی دارد که هرچه زودتر کادر فنی این تیم باید برای پایان دادن به این روند تدبیری چاره کند.

شاگردان حقدوست اگر بتوانند با پیروزی این دیدار را به پایان برسانند می توانند تا حدودی از قعر جدول فاصله بگیرند.

اما در دیگر سوی میدان استقلال اهوازی قرار دارد که از آغاز نیز برنامه خاصی برای لیگ دسته اول نداشت و5امتیازی نیز که برای این تیم اهوازی ریشه دار به ثبت رسیده حاصل5تساوی بوده است و در این فصل رنگ پیروزی را به خود ندیده اند.

شاید تغییر در کادر فنی را بتوان اصلی ترین عامل ناکامی استقلال اهواز دانست که این تیم تا هفته پانزدهم با تغییر 4مربی رکورد دار در این زمینه است.

اما در این مقطع شاگردان سجادی به خوبی می دانند که اگر می خواهند به طور قطع از ادامه مسابقات نا امید نشوند باید در دیدار مقابل حریفان مستقیم خود با دست پر خارج شوند.

بدون شک این دیدار را می توان دیدار جذاب پایین جدولی ها نامید که با توجه به شرایط جدولی و امتیازات؛ دو تیم انتحاری بازی خواهند کرد.

قضاوت این دیدار حساس را رضا کرمانشاهی – قهرمان نجفی – محمدرضا طالبی و عقیل جهانبازی برعهده دارند.

گزارش:علیرضا یاوری


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰:۲۵ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۹
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها