freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، سهراب بختیاری‌زاده سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره وضعیت تیمش در رقابت‌های لیگ دسته یک با خبرنگار برنا صحبت کرد.

وی با بیان اینکه در بازی گذشته با یک غفلت بازی را به راه‌آهن واگذار کردیم، بیان کرد: سه امتیاز را در دیدار با راه‌آهن از دست دادیم. البته اشتباهات داوری هم به تیم مقابل کمک کرد تا راه‌آهن پیروز میدان باشد. باید در هر بازی با هوشیاری بیشتری فوتبال بازی کنیم تا به نتیجه مورد نظر برسیم.

بختیاری زاده با اشاره به اینکه در هفته پانزدهم رقابت‌های  لیگ دسته یک فوتبال در دیدار خانگی به مصاف اکسین البرز خواهیم رفت، افزود: اکسین البرز اکنون در جایگاه خوبی قرار دارد و توانسته در جایگاه چهارم لیگ دسته یک قرار گیرد. در دیدار خانگی به دنبال سه امتیاز بازی هستیم.

وی یادآور شد: برای دیدار با اکسین البرز شاید 2 الی 3 مصدوم داشته باشم اما هنوز مشخص نیست و باید کادر پزشکی اعلام امادگی این بازیکنان را اعلام کنند تا آنها را در ترکیب اصلی قرار دهند وگرنه باید به گزینه‌های دیگه برای ترکیب فکر کنم.

بختیاری زاده در پایان گفت: بازیکنان جوانم برای بازی از انگیزه لازم برخوردار هستند و امیدوارم که در دیدار با اکسین البرز به سه امتیاز بازی برسیم تا جایگاه مان را در جدول لیگ دسته یک ارتقا دهیم.

منبع: برنا


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۵:۴۸ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها