freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از گیزمگ، این سیستم از پیش‌بینی‌های هواشناسی برای تنظیم یک برنامه شارژ هوشمند بهره می‌برد.

این خدمات هوشمند برای شارژ بهینه قابل پیش‌بینی و مقرون بصرفه، خودروها را به انرژی وصل می‌کند. از این رو، ب.ام‌.و نخستین خودروسازی است که به مشتریانش سیستمی ارائه می‌کند که شارژ خودرو را بطور هوشمند با زندگی روزمره ترکیب کرده و در عین حال، به کاهش چشمگیر هزینه‌های سوخت کمک می‌کند.

سرویس شارژ دیجیتال به بهینه‌سازی فناوری شارژ برای خودروهای ب.ام‌.و سری i و بی‌ام‌و iPerformanceپرداخته و در مراحل بعدی در خودروهای سایر برندها گسترش خواهد یافت.

بازارهای آزمایشی برای این سرویس تا اوایل سال 2017 در آلمان و هلند خواهند بود و پس از آن در کشورهای دیگر نیز ارائه می‌شوند.

پس از فعالسازی، این سرویس بطور کاملا مستقل و خودکار تمام فرآیند سوخت‌گیری را انجام می‌دهد. سرویس شارژ دیجیتال ب.ام‌.و مبتنی بر دو عملکرد هسته‌ای تعرفه‌ها و شارژ خورشیدی بهینه‌سازی شده خودرو است.

این سرویس در شرایط شارژ دارای تعرفه بهینه، برنامه شارژ را با تعرفه برق مشتری تنظیم می‌کند. هزینه بهره‌وری فرآیند شارژ ارتقا یافته و خودرو بطور خودکار در پایین‌ترین نرخ برق شارژ می‌شود.

خودروی ب.ام‌.و سری i در بازارهای منتخب با ارائه‌دهندگان انرژی نوآورانه همکاری می‌کند، از این رو  مشتریان حتی می‌توانند بازپرداخت هزینه خود را دریافت کنند.

در شرایط شارژ بهینه خورشیدی، سرویس شارژ دیجیتال ب.ام‌.و با سیستم فتوولتائیک داخلی تنظیم می‌شود. این سرویس به پیش‌بینی انرژی خورشید براساس پیش‌بینی هواشناسی و خروجی سیستم فتوولتائیک نصب و مشخص شده توسط مشتری می‌پردازد و یک برنامه شارژ ایجاد می‌کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۴۵:۳۱ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۵۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها