freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چند سالی است که شرکت های تولیدکننده گوشی های هوشمند به ساخت گوشی هایی با حافظه داخلی با ظرفیت بالا روی آورده اند. آیفون 7 اکنون دارای 256 گیگابایت حافظه داخلی است و به نظر می رسد سامسونگ هم برنامه مشابهی را برای گلکسی S8 در نظر دارد.


براساس تازه ترین شنیده ها، گلکسی S8 دارای حافظه داخلی با ظرفیت 64 گیگابایت خواهد بود و در کنار آن، از کارت حافظه SD نیز پشتیبانی خواهد کرد. با این حال، برخی شنیده ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد گلکسی S8 را بدون امکان پشتیبانی از کارت حافظه و با 256 گیگابایت حافظه داخلی تولید کند.


اما در رابطه با رم این گوشی، بعید به نظر می رسد که گلکسی S8 دارای هشت گیگابایت رم باشد. در عوض، اکثر شایعات به ظرفیت شش گیگابایتی برای رم اشاره دارند.یکی دیگر از ویژگی های احتمالی گلکسی S8 سامسونگ، دستیار صوتی آن با نام Bixby خواهد بود. سامسونگ به تازگی پتنتی را به ثبت رسانده که به نظر می رسد نامی برای دستیار صوتی اش با صدای زنانه خواهد بود.


به نظر می رسد یکی از قابلیت های این دستیار صوتی، امکان پرداخت هزینه با استفاده از فرامین صوتی باشد. این بدان معنا است که می توان با دستورات صوتی، پرداحت موبایلی را فعال کرد. هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه راهکاری برای حفظ امنیت این فناوری در دست اقدام دارد. شاید کاربر ملزم باشد تا برای تایید پرداخت، اسکن چشم یا انگشت را نیز انجام دهد یا اینکه این فناوری فقط با صدای کاربر کار می کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۶:۳۱:۸ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin

بیشتر از یک نفر بیشتر از دو ساعت بیشتر از دو ساعت علی عسگری بیشتر از دو ساعت ساخته علی عسگری فیلم بیشتر از دو ساعت فیلم کوتاه بیشتر از دو ساعت داستان فیلم بیشتر از دو ساعت دانلود فیلم کوتاه بیشتر از دو ساعت دانلود فیلم بیشتر از دو ساعت بیشتر از همیشه دوستت دارم بیشتر از همیشه دوست دارم بیشتر از همیشه دوستت دارم بیژن مرتضوی بیشتر از همیشه دوستت دارم گرچه از بیشتر از سرعت نور بيشتر از سرعت نور سرعتی بیشتر از سرعت نور حرکت با سرعت بیشتر از نور ذره با سرعت بیشتر از نور بیشتر از صدبار بهت گفتم دوست دارم بیشتر از صدبار بهت گفتم بیشتر از صد بار بهت گفتم دوستت دارم آهنگ بیشتر از صدبار بهت گفتم دوست دارم اهنگ بیشتر از صدبار بهت گفتم دانلود آهنگ بیشتر از صدبار بهت گفتم دوست دارم دانلود آهنگ بیشتر از صدبار بهت گفتم دانلود اهنگ بيشتر از صد بار بهت گفتم دوست دارم شاید من بیشتر از صدبار بهت گفتم دوست دارم علیرضا روزگار بیشتر از صد بار بهت گفتم دوست دارم بیشتر از این حوصله کن اهنگ بیشتر از این حوصله کن بیشتر از این حوصله کن بیا و کمتر گله کن بیشتر از علم بیشتر از سکوت کمی بیشتر از سکوت بیشتر از آنچه تصور کنی بیشتر از آنچه تصور کنی خیانت دیده ام بیشتر از خودم دوستت دارم تو را بیشتر از خودم دوست دارم بیشتر از خودم دوست دارم تورو بیشتر از خودم دوست دارم قابلیت های گلکسی اس 7 اج قابلیت های گلکسی اس 7 قابلیتهای گلکسی اس 4 قابلیتهای گلکسی اس 4 زوم قیمت گلکسی اس 4 مشخصات گلکسی اس 4 قیمت گلکسی اس 4 مینی مشخصات گلکسی اس 4 مینی قیمت گلکسی اس 4 زوم قیمت گلکسی اس 4 چینی قیمت گلکسی اس 4 اکتیو قیمت گلکسی اس 4 I9505 S8 سامسونگ تبلت S8 سامسونگ گوشی سامسونگ S8 قیمت سامسونگ S8 قیمت تبلت S8 سامسونگ گوشی سامسونگ S8300 گوشی سامسونگ S8003 گوشی سامسونگ S8530 گوشی سامسونگ S8500 گوشی سامسونگ S8530 Wave Ii گوشی سامسونگ S8500 Wave گوشی سامسونگ S80003 گوشی سامسونگ S8003 قیمت قیمت گوشی سامسونگ S8300 قیمت سامسونگ S8000 قیمت سامسونگ S8530 Wave Ii قیمت سامسونگ S8500 Wave قیمت سامسونگ S8530 قيمت سامسونگ S8500 Wave قیمت سامسونگ S8500 قیمت سامسونگ S8003 قیمت سامسونگ S8300 انتشار جزئیات بیشتر از قابلیت‌های گلکسی S8 سامسونگ

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها