freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


همه افراد دوست دارند وقتی به آینه نگاه می کنند، با پوست و صورتی بدون عیب مواجه شوند. خیلی از کمپانی ها این وعده را دادند که در آینده آینه ای تولید کنند که تمام مدتی که فرد به آن نگاه می کند، او را به زیباترین شخص تبدیل کند. اما آینه هوشمند HiMirror، اولین محصولی است که این قابلیت را در خود جای داده و شما می توانید آن را با پرداخت 189 دلار خریداری کنید.

این آینه هوشمند به امکانات بسیار زیادی مجهز شده است. جادوی آن در این است که به کمک یک دوربین، چهره طبیعی شما را ثبت می کند تا بعد از آنالیز آن بتواند نکات مفید بهداشتی و آرایشی و حتی پزشکی را در اختیارتان قرار دهد. در نتیجه شما با رعایت دستورهای آن می توانید به پوستی زیبا و بدون نقص دست پیدا کنید.

HiMirror تنها 2.5 کیلوگرم وزن دارد و ظاهر آن به جای آن که مانند برخی فناوری های مربوط به آینده، عجیب باشد، بسیار لطیف و زیباست که دلیل این امر احتمالاً به استفاده از رنگ صورتی در طراحی آن بر می گردد.

علاوه بر این؛ از یک نمایشگر ال سی دی 14 اینچی و یک دوربین در وسط حلقه فلش برخوردار شده تا تصویر شما را واضح تر و روشن تر ثبت کند. HiMirror هر روز از چهره شما عکس می گیرد تا تمامی چروک ها، نقاط و حلقه های تیره، نقاط و جوش های قرمز و البته مناطق فرو رفته پوست شما را شناسایی کند. ایده آن این است که مشخص شود در گذر زمان پوست شما با چه تغییراتی مواجه شده، علت آن ها چه بوده و راه های درمانی برای آن ها می تواند وجود داشته باشد تا شما هرچه زودتر به زیبایی مدنظرتان برسید.

ضمناً HiMirror، ویدیوهایی را در زمینه آموزش تکنیک های مراقبت از پوست برای شما پخش می کند، موزیک مورد علاقه تان را از اسپاتیفای استریم می کند، پیش بینی آب و هوا و شاخص اشعه فرابنفش را به شما نشان می دهد و محصولاتی که برای نوع پوست شما می تواند مفید باشد را نیز معرفی می کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۱:۵۵ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin

چگونه خستگی را رفع کنیم چگونه خستگی را برطرف کنیم چگونه خستگی پا را رفع کنیم چگونه خستگی چشم را برطرف کنیم؟ چگونه خستگی ذهن را برطرف کنیم چگونه خستگی خود را رفع کنیم چگونه یبوست را رفع کنیم چگونه یبوست را درمان کنیم چگونه یبوست را برطرف کنیم چگونه يبوست را درمان كنيم چگونه يبوست را برطرف كنيم چگونه یبوست نوزاد را درمان کنیم چگونه یبوست کودکان را درمان کنیم چگونه یبوست خود را برطرف کنیم چگونه یبوست مزمن را درمان کنیم چگونه یبوست نوزادان را رفع کنیم چگونه سردرد را رفع کنیم چگونه سردرد را درمان کنیم چگونه سردرد را برطرف کنیم چگونه سردرد خود را درمان کنیم چگونه استرس را رفع کنیم چگونه استرس را درمان کنیم چگونه استرس را برطرف کنیم چگونه استرس خود را رفع کنیم چگونه استرس را درمان كنيم چگونه استرس خود را درمان کنیم چگونه استرس خود را برطرف کنیم چگونه پارازیت را رفع کنیم چگونه پارازیت ماهواره را رفع کنیم چگونه پارازیت ماهواره را برطرف کنیم چگونه دلتنگی را رفع کنیم چگونه دلتنگی را برطرف کنیم چگونه دلتنگی خود را رفع کنیم چگونه تشنگی را رفع کنیم چگونه فیلتر را رفع کنیم چگونه فیلتر ویچت را رفع کنیم چگونه یوتیوب را رفع فیلتر کنیم چگونه وبلاگ را رفع فیلتر کنیم چگونه اسهال را رفع کنیم چگونه اسهال را درمان کنیم چگونه اسهال را برطرف کنیم چگونه اسهال کودکان را درمان کنیم چگونه اسهال خود را درمان کنیم چگونه اسهال نوزاد را درمان کنیم چگونه اسهال کودک را درمان کنیم چگونه افسردگی را رفع کنیم چگونه افسردگی را برطرف کنیم چگونه افسردگی خود را رفع کنیم چگونه افسردگی شدید را درمان کنیم چگونه افسردگی خود را برطرف کنیم چگونه بدون دارو افسردگی را درمان کنیم چگونه افسردگی خفیف را درمان کنیم چگونه با ورزش افسردگی را درمان کنیم می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر آینه هوشمندی که اشکالات پوستی شما را رفع می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها