freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کمپانی فولکس واگن در نمایشگاه خودروی پاریس در سال 2016 با رونمایی از خودروی الکتریکی .I.D که قرار است در سال 2020 روانه خیابان ها شود، تمامی نگاه ها را به خود جلب کرد.

خودرویی که به موتور 125 کیلو وات ساعتی مجهز شده و می تواند با یک بار شارژ مسافتی بین 400 الی 600 کیلومتر را بپیماید که به عنوان یکی از بهترین های کلاس خود محسوب می شود.

از این محصول به عنوان خودروی متعلق به آینده یاد می شود و به گفته فولکس واگن، سفیر خودروی الکتریکی نسل بعد خواهد بود.

هنوز چند سالی تا عرضه این خودرو باقی مانده، اما وقتی که عرضه شود به عنوان اولین خودروی الکتریکی فولکس واگن لقب خواهد گرفت که به پلتفرم خودروهای الکتریکی Modular Electric Kit مجهز شده و همین امر، آن را از سایر محصولات این کمپانی متمایز می کند.

خوشبختانه هیچ نگرانی در خصوص آلاینده بودن این خودرو وجود نخواهد داشت، چرا که کاملاً الکتریکیست و هیچ شائبه ای در این خصوص وجود نخواهد داشت. البته در ماه آگوست نیز زمزمه هایی مبنی بر ورود این کمپانی به صنعت خودروسازی به گوش می رسید که امروز این شایعه، رنگ و بوی واقعیت به خود گرفت.

ناگفته نماند که فولکس واگن برنامه هایی را نیز به منظور استفاده از حالت رانندگی خودران موسوم به I.D. Pilot در این خودرو در سر دارد که گفته می شود توسعه و عرضه آن تا سال 2025 به طول خواهد انجامید. اولین خودروی الکتریکی فولکس‌واگناولین خودروی الکتریکی فولکس‌واگن

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۲:۱۱ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin

اولین خودروی هیبریدی تویوتا اولین خودروی هیبریدی تویوتا در ایران اولین خودروی هیبریدی تویوتا در چه سالی اولین خودروی جهان اولین خودروی جهان با شیشه نشکن اولین خودرو جهان اولين خودرو جهان اولین خودروی دنیا اولين خودروي دنيا اولین خودرو در جهان اولین خودرو ساز جهان اولین خودروسازی جهان عکس اولین خودرو جهان اولین خودروی هیبریدی که توسط ایرتویا اولین خودروی هیبریدی که توسط ایرتویا در سال ۱۳۹۱ وارد ایران شد اولین خودروی هیبریدی اولین خودروی هیبریدی ایران اولین خودروی هیبریدی جهان اولین خودروی هیبریدی ایرتویا اولین خودرو هیبریدی اولین خودروی ایران اولین خودروی ایرانی اولین خودروی ساخت ایران اولین خودرو در ایران اولین خودرو ساخت ایران اولین خودرو برقی ایران اولین خودرو ساز ایران اولین خودروی فرمول یک ایرانی اولین خودروهای ایرانی اولین خودروی برقی ایران اولین خودروی بنزینی اولین ماشین بنزینی اولین خودرو بنزینی اولین خودرو ایرانی اولین خودروی کانسپت ایرانی اولین خودروی برقی ایرانی اولین خودروی ملی اولین خودروی ملی ایران اولین خودروی ملی عربستان اولین خودرو ملی ایران اولین خودرو ملی اولین خودروی الکتریکی فولکس‌واگن

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها