freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


برخی بر این باورند سازه کشف شده در مریخ می تواند یک دیوار بجای مانده به دور یک محوطه باستانی متعلق به موجودات فضایی باشد.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ انتشار ویدئویی درباره کشف یک سازه دیوار مانند در سیاره مریخ  بحث و جدلی دوباره را در بین عموم دامن زده است. محققان می گویند این سازه می تواند یک دیوار بجای مانده در اطراف بناهای تخریب شده در مریخ باشد. در این ویدئو مجموعه ای از تصاویر مربوط به این سازه که توسط ماهواره مدارگرد اکتشافی مریخ ارسال شده است  دیده می شود. انتشار این ویدئو این پرسش را در بین عموم مطرح ساخته است که آیا این احتمال وجود دارد که این مکان زمانی محل زندکی موجودات فضایی بوده باشد. 


گفتنی است ماهواره مدارگرد اکتشافی مریخ در سال 2005 (1384)  با هدف کشف آب در این سیاره در مدار مریخ قرار گرفت. انتشار این ویدئو واکنش متفاوت کاربران را نیز به همراه داشت. تعدادی از کاربران این سازه تخریب شده را بسیار شبیه به بناهای کشف شده مخروبه روی زمین و در آفریقای جنوبی یا ولز دانستند. در ادامه می توانید این ویدئو را تماشا کنید.


ادعای جدید محققان؛ ناسا یک محوطه باستانی را در مریخ کشف کرده است+فیلم

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۱:۲۹ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

سازه دیوار باربر سازه دیوار باربر بتنی سیستم سازه ای دیوار باربر سازه دیوار برشی سازه فولادی با دیوار برشی بتنی سازه فلزی با دیوار برشی بتنی سازه فلزی با دیوار برشی دیوار برشی سازه بتنی نقشه سازه دیوار برشی سازه فولادی با دیوار برشی سازه بتنی با دیوار برشی دیوار برشی سازه فولادی سازه دیوار خشک سازه دیوار کناف سازه دیوار سازه دیوار پوش سازه دیوار متحرک دیوار سازه ای دیواره سازه ای انواع دیوارهای سازه ای دیوارهای غیر سازه ای اجرای دیوارهای سازه ای دیوارهای سازه ای دیوار غیر سازه ای مانند و شبیه را گویند مانند و شبیه چیزی بودن را گویند مانند وشبیه چیزی را گویند مانند وشبیه چیزی بودن را گویند در مریخ چه میگذرد در مریخ آب وجود دارد آیا در مریخ آب وجود دارد در مریخ عجیب در مریخ مریخ در 5 شهریور مریخ در آسمان مریخ در کنار ماه مریخ در پنجم شهریور مریخ در 5 شهریور 93 مریخ در اسمان شب تصاویر عجیب در مریخ موجودات عجیب در مریخ شی عجیب در مریخ موجودی عجیب در مریخ رویت موجودی عجیب در مریخ مريخ در 5 شهريور رویت مریخ در 5 شهریور کره مریخ در 5 شهریور دیدن مریخ در 5 شهریور مشاهده مریخ در 5 شهریور سیاره مریخ در 5 شهریور درخشش مریخ در 5 شهریور تصاویر مریخ در 5 شهریور مریخ در آسمان ایران مریخ در آسمان 5 شهریور مریخ در آسمان امشب مکان مریخ در آسمان دیده شدن مریخ در آسمان ایران دیدن مریخ در آسمان رویت مریخ در آسمان موقعیت مریخ در آسمان کره مریخ در کنار ماه دیدن مریخ در کنار ماه مریخ کنار ماه قرار گرفتن مریخ در کنار ماه ماه و مریخ در کنار هم مریخ پنجم شهریور کره مریخ در پنجم شهریور مشاهده مریخ در پنجم شهریور مریخ 5 شهریور 93 5 شهریور 93 مریخ در آسمان کره مریخ در 5 شهریور 93 رویت مریخ در 5 شهریور 93 دیده شدن مریخ در 5 شهریور 93 آقای باقرزاده کشف کردند دیالوگ آقای باقرزاده کشف کردند چیز مهمی کشف کردم برق راکی کشف کرد برق راكي كشف كرد پاستور چه کشف کرد پاستور چه چیزی را کشف کرد دانشمندان لر کشف کردند کشف حجاب کرده ها دانشمندان کشف کردند کشف حجابش کردم انیشتن چی کشف کرد انیشتین چی کشف کرد اینترنت راکی کشف کرد ناسا یک سازه دیوار مانند را در مریخ کشف کرد +فیلم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها