freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":رئیس هیئت مدیره باشگاه ماشین‌سازی به احتمال برکناری سرمربی این تیم واکنش نشان داد.

علی نواداد در مورد دیدار تیم فوتبال ماشین‌سازی مقابل پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: ما دیدار خیلی حساسی را مقابل پرسپولیس داریم و تمام تمرکز خود را روی این بازی گذاشته‌ایم. تمامی مسائل را تحت نظر داریم و راه حل مشکلات را هم می‌دانیم. متأسفانه فرصتی که در اختیار ما قرار داده شده، محدود است. باید فکرمان را فقط درگیر بازی با پرسپولیس کنیم. تا این لحظه باشگاه از رسول خطیبی و کادر فنی به صورت کامل حمایت می‌کند.

وی درباره گزینه‌های جانشینی رسول خطیبی گفت: برخی از منابع غیر رسمی در باشگاه، اخبار نادرستی به رسانه‌ها می‌دهند. ما تمام و کمال از رسول خطیبی حمایت می‌کنیم تا تمام تمرکز خود را روی بازی حساس با پرسپولیس بگذارد. هیئت مدیره و مسئولان باشگاه هم حمایت خود را از خطیبی اعلام کرده‌اند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ماشین‌سازی تصریح کرد: ما در این هفته دو جلسه هیئت مدیره را در باشگاه ماشین‌سازی برگزار کردیم. اولین روز بعد از بازی با پرسپولیس، باز هم جلسه داریم. باید این موضوع را هم در نظر بگیریم که ماشین‌سازی، قدیمی‌ترین تیم شما‌ل‌غرب کشور کشور و یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های ایران است.

نواداد در پایان گفت: ماشین‌سازی پس از 20 سال به لیگ برتر آمده و تمامی مسئولان و هواداران پرشورش از این تیم حمایت می‌کنند. امیدوارم هواداران هم از تیم حمایت کنند و کمتر به حاشیه‌سازی برای این تیم پر طرفدار بپردازند.

منبع:میزان


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۲۲:۳۰ دیده شده : ۲۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها