freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، سردار حسین بهشتی در همایش ملی بسترهای امنیت اجتماعی در آینه امنیت ملی، با بیان اینکه امروز جهان در تقابل اندیشه خدایی و تفکر مادی‌گرایی است، اظهار کرد: توسل به آموزه‌های دینی و هم‌افزایی در سطح حاکمیت و حمیت‌های سازمانی باعث ارتقاء امنیت اجتماعی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هرگاه مردم پای کار باشند در همه صحنه‌ها پیروز می‌شویم، تصریح کرد: مشارکت‌های جامع و تشکل‌های مردم نهاد رمز موفقیت کشور در این راستاست.

رئیس بسیج مساجد و محلات کشور با اشاره به اینکه ۴۰ هزار پایگاه مقاومت بسیج در کشور مشغول به خدمت رسانی به مردم هستند، یادآورشد: بسیجیان تا آخرین قطره خون پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

در ادامه این مراسم نماینده ولی‌فقیه در لرستان منظور از امنیت در قرآن را امنیت مطمئنه دانست و گفت: نتیجه امنیت، توسعه و پیشرفت است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی خاطر نشان کرد: اگر به دنبال معیشت و اقتصاد پایدار هستیم باید به دنبال امنیت باشیم.

امام جمعه خرم‌آباد  یکی از عوامل محرومیت‌ها در جوامع را بد جلوه دادن امنیت برشمرد و افزود: حکومت اسلامی متمایز از سایر حکومت‌هاست، چون در راس آن انسان کامل وجود دارد.

در ادامه این مراسم فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: وقتی انسان عبد بودن خود را نزد خدا به اثبات برساند به آرامش ذهنی و احساس امنیت واقعی دست پیدا می‌کند.

سردار محمد قنبری  با بیان اینکه مهمترین تاثیر امنیت اجتماعی در دست‌یابی بشر به آسایش و رفاه است، تصریح کرد: در سایه امنیت اجتماعی است که فعالیت‌های اقتصادی رشد و توسعه می‌یابد.

وی مردم را مهمترین رکن تولید امنیت در جامعه و امنیت را زیربنای توسعه کشور قلمداد کرد و افزود: پیشرفت و ترقی در همه‌ حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و امنیتی در گرو برقراری امنیت پایدار است.

فرمانده انتظامی لرستان تامین آرامش مردم و حاکمیت نظم و امنیت در جامعه را، از جمله ماموریت‌های مهم پلیس عنوان کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱:۱۵ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۰
  • تعداد حاضران : ۱۷۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها