freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1376306/4  زمان: 13:05  1395/09/11  بازدید: 1,435

سرمربی پرسپولیس که صدر جدول را از دست داده قرار گرفتن مقابل تیم قعرنشین جدول را فرصت مناسبی برای بازگشت به رتبه اول جدول می داند و در این دیدار در جستجوی بردی با تفاضل گل مناسب است.

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ که در هفته گذشته با توقف برابر پیکان به رتبه دوم جدول سقوط کرده، اکنون برابر ماشین سازی به دنبال پیروزی و بازگشت به صدر جدول است. او در نشست خبری پیش از این دیدار در سازمان لیگ به تشریح شرایط تیمش پیش از این دیدار پرداخت.

 

قبل از اینکه درباره بازى فردا صحبت کنم باید تسلیت بگویم درگذشت زایرین کربلا و همچنین مشهد و البته سانحه هواپیمایى که برزیلى بودن را به بازماندگان تسلیت مى گویم.

 

در واقع حریف فرداى ما ماشین سازى خواهد بود که به خوبى آنالیز شده اند. این تیم جایگاه خوبى ندارد اما بهتر از نتایج بازى کرده اند. تیمى که تیموریان و نصرتى را دارد و هر تیمى که مقابل ما قرار مى گیرد با انگیزه تکام و بدون مشکل و مصدوم برابر ما قرار مى گیرد. ما امتظار تیمى بدون مشکل و سراسر انگیزه را داریم و بدون توجه به جدول انتظار بازى سختى را خواهیم داشت.

 

آقاى انصارى و بیرانوند و همچنین عالیشاه را در اختیار نخواهیم داشت و دیگر بازیکنان در آمادگى کامل خواهند بود.

 

حضور طارمى در روسیه؟
من مى دانم که طارمى و آزمون دوستان خوبى هستند. این قضیه بستگى به خواست آزمون ندارد و به باشگاه پرسپولیس مربوط است. باید دید روستوف نیز خواهان طارمى است یا خیر.

 

فشار روى طارمى با توجه به هجمه؟
من کى گفتم طارمى را روى نیمکت مى گذارم؟ من هرگز نگفتم. باشگاه بعد از بازى پیکان ایشان را احضار کرد و ربطى به بازى نداشت. همیشه همینطور است، بازیکن تحت فشار است و همچنین مربى و البته مدیران. وقتى در باشگاه بزرگ هستى این مساله وجود دارد. هر بازیکنى احتمالا با این مشکل مواجه مى شود. در بازى نفت آبادان ٥ فرصت را از دست داد اما گل زد. ایشان بهترین گلزن و بهترین من است. چرا حرف در دهان من مى گذارید. من در خصوص بازیکن حرف نمیزنم. بازیکنانم بهترین برایم هستند، مثل فرزند براى پدرش. شانس بازى در تمرین به دست مى آید. این شانس مى تواند ٥ دقیقه باشد یا ٥٥ دقیقه. علیپور رزرو بود یا فرشاد تعویض مى شود. مى خواهید بگویید فرشاد بد است. من شخصا از عملکردش راضى هستم و چه کسى را جایش بگذارم.

 

فاصله بین نیمکت و بازیکنان اصلى
شما مى گویید نیمکت قوى داریم، اگر سید مصدوم سود مشکل بزرگى به دلیل اینکه او کاپیتان تیم و بهترین است خواهیم داشت. تغییرات را فردا خواهیم دید وهرگونه تغییرى را باید تا فردا انتظار بکشید.

 

نقل و انتقالات نیم فصل
خواست و امکانات در این قضیه وجود دارد. ما چطور بازیکنى را بگیریم که قرارداد دارد. ما به دنبال تقویت تیم نه تنها در آسیا بلکه در لیگ داخلى خواهد بود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲:۲ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۹
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها