freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


غلامعلی جعفرزاده در گفت‌وگو با ایسنا در ارتباط با پیروزی ایران در توافق اوپک اظهار کرد: در ابتدا باید از اینکه به خاطر بازگشتمان از نقطه زیر صفر به صفر خوشحالیم ابراز تاسف کنیم. ما الان از باز گرفتن حقمان خوشحالیم، این در حالی است که عده ای با سیاست‌های غلطشان باعث شدند این حقی که در گذشته متعلق به ما بود در چند سال پیش از دستمان برود.

وی ادامه داد: با توجه به توافقی که در اجلاس اوپک صورت گرفته است، باید بگوییم که یک برجام نفتی برای دولت به دست آمده است. من این موفقیت را به تیم مذاکره کننده برجام نفتی به ریاست آقای زنگنه تبریک می‌گویم. آنها توانستند به خوبی از حقوق ملت ایران دفاع کنند و این حقی را که سال‌ها از ایرانیان صلب شده بود باز پس گیرند.

جعفرزاده همچنین گفت: در بطن این توافق قراردادهای نفتی بهتر و آینده‌ای بهتر برای اقتصاد ایران وجود دارد. من امیدوارم که روز به روز شاهد بهبود شرایط نفتی باشیم. یکی از دستاوردهای بزرگ این توافق شکست لابی صهیونیستی علیه ایران بود.

وی یادآور شد: درست که فروش روزانه ۹۰ هزار بشکه رقم قابل توجهی نیست، اما نباید فراموش کنیم که ما با سیاست‌های غلط گذشته به منفی صفر رسیده بودیم؛ حالا با سیاست‌های درست به نقطه صفر رسیده‌ایم. کسانی که توانایی بازگشتن کشور از منفی به صفر را داشته‌اند، توانایی رشد مثبت آن را هم خواهند داشت.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: یکی از نگرانی‌ها ما در حوزه نفتی بهره‌برداری از ذخایر گازی و ذخایر مشترک با همسایگانمان است که امیدواریم این تیم برجسته برجام نفتی بتواند در آینده به این نگرانی ها پایان دهد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۸:۵ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۹
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها