freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در هفته سیزدهم لیگ دسته دو، نحسی 13 به اهواز رسید!

به گزارش "دی اسپورت"، در سعادتشهر و از ساعت 14 دیدار فوق العاده حساس تیم های برق جدید و فولادنوین صدرنشین برگزار شد که طبق معمول شیرازیها در سعادتشهر جای حرف و حدیثی باقی نگذاشتند.
باردیگر تفکرات و تدابیر وحیدرضایی و دستیارانش مقابل مدعیان و رقیبان اصلی جواب داد و نارنجی پوشان یک بازی شش امتیازی دیگر را به نفع خود به پایان رساندند.
در این دیدار در نیمه نخست علیرغم موقعیت های تیم میزبان، توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. اما در نیمه دوم فشار نارنجی پوشان بیشتر شد و رسول بهاروندی از روی نقطه پنالتی و پوریا اریا کیا گل های برق جدید را به ثمر رساندند تا یک صدرنشین دیگر به دست شیرازیها به زیر کشیده شود.
نکته حائز اهمیت ، روند امتیاز گیری برق جدید در مقابل مدعیان و رقبای اصلی و به تعبیری بازیهای شش امتیازیست. برد مقابل تیم های اروند خرمشهر، بعثت کرمانشاه(صدرنشین وقت)، نفت امیدیه و فولاد نوین(صدرنشین) و تساوی بیرون از خانه مقابل نفت و گاز گچساران که همگی از مدعیان صعود هستند نشان میدهد کادرفنی برق جدید برای این بازیها اهداف ویژه ای داشته که به همگی آنها دست یافته اند. کسب 13 امتیاز از 15 امتیاز موجود مقابل پنج تیم بالای جدول نشان از قدرت و شایستگی نارنجی پوشان شیراز دارد.
با این سه امتیاز در روزی که دروازه برق جدید در یک بازی دیگر و این بار مقابل خطرناک ترین خط حمله لیگ دو بسته ماند، جمع امتیازات به 22 رسید و شیرازیها به رده سوم صعود کردند. با این تفاسیر تیم اروند با 24 امتیاز به کار خود در نیم فصل پایان داد، تیم فولاد نوین با 23 امتیاز و برق جدید که البته یک بازی عقب افتاده با شهرباران تهران در سعادتشهر دارد و در صورت کسب پیروزی قهرمان نیم فصل خواهد شد.

مطلب مرتبط:

جدول لیگ دسته دوم فوتبال فصل 96 - 95

برنامه کامل لیگ دسته دوم فصل 96 - 95


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰:۲۶ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۰۸
  • تعداد حاضران : ۱۶۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها