freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1376320/42  زمان: 13:20  1395/09/11  بازدید: 20,044

کهکشانی ها که در آخرین ال کلاسیکوی نوکمپ پیروز بودند، با روحیه خوبی به مصاف بارسلونا خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شرایط بسیار خوبی در جدول دارد و 6 امتیاز بیشتر از رقیب دیرینه خود اندوخته و به صدر جدول تکیه زده است. پیروزی در این دیدار را می توان به منزله گامی بلند برای فتح لالیگا بعد 5 سال تلقی کرد.

 

در ترکیب تیم زیدان، کیلور ناواس سنگربان اصلی خواهد بود و با توجه به اینکه په په تازه از مصدومیتی طولانی رهایی یافته است، احتمالا زیزو ترجیح می دهد از واران و سرخیو راموس در قلب خط دفاعی استفاده کند. در دو سمت، کارواخال جانشین دنیلو خواهد شد و مارسلو نیز به عنوان دفاع چپ به میدان خواهد رفت.

 

 

 

 

در میانه میدان و با توجه به سیل مصدومان رئال مادرید، زیدان احتمالا از ایسکو، مودریچ و کواچیچ استفاده خواهد کرد. با توجه به عملکرد خوب ایسکو در جریان پیروزی شیرین رئال در برابر اتلتیکو، به نظر حضور او در ترکیب اصلی محتمل است.

 

علیرغم بازگشت کاسمیرو، به علت دوران طولانی نقاهت، بعید است از ابتدا در ترکیب نهایی زیدان قرار بگیرد و ممکن است در نیمه دوم شاهد حضور این هافبک برزیلی در میدان باشیم. خامس نیز همانند انتظار، بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.

 

در خط حمله نیز شرایط برای رئال مادرید کمی دشوار است و با توجه به مصدومیت طولانی مدت گرت بیل، باید شاهد حضور لوکاس وازکز در سمت راست باشیم اما حضور کریم بنزما در نوک و رونالدو در سمت چپ امری قطعی به نظر می رسد.

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲:۳۷ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها