freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تاریخ: 11 آذر 1395 ساعت: 15:00
نفت مسجدسلیمان ۳ - ۰ اکسین البرز

گلها:
علی کیانی فر 4، رضا جباری 51، میلاد صالحوند 80

داور: علی اصغر مومنی
کمک داور: عبدالرسول ذورقی، حمید کاوندی، مجید پورعلی
ناظر: علیرضا رجبلو

ترکیب نفت مسجدسلیمان:
مسعود پور محمد، مجتبی بیژن، رضا یزدان دوست، میلاد خدایی، محمد خان احمدی، شهاب زندی، رضا جباری، علی کیانی، اکبر افاقی، حسین رسولی، میلاد صالحوند

ترکیب اکسین البرز:
ارشاد یوسفی، بهنام عسگرخانی، مجتبی شیری، مسیح زاهدی، میثم آقابابایی، اصغر نادعلی، محمود شفیعی، اسماعیل فرهادی، امیرمیربزرگی

به گزارش "دی اسپورت"، نفت مسجد سلیمان در دیدار با اکسین البرز مدعی با نتیجه پرگل سه بر صفر به پیروزی رسید. در این بازی که حاشیه های زیادی داشت، تیم بختیاری زاده نیمه اول را با گل علی کیانی فر با برد به پایان رساند.
صحبتهای کریمی اما برای این تیم چاره ساز نشد و در نیمه دوم نیز باز هم این تیم نفت مسجد سلیمان بود که خیلی زود با گل رضا جباری اختلاف را دو برابر کرد. در ادامه نیز باز هم بازیکنان اکسین نتوانستند تغییری در نتیجه بازی ایجاد کنند تا میلاد صالح وند گل سوم را وارد دروازه اکسین البرز کند. اکسین با این باخت در کنار دیگر مدعیان در کسب پیروزی نا موفق بود تا رتبه ای بهتر از هشتم در پایان هفته پانزدهم لیگ نداشته باشد.

نفت مسجد سلیمان که با این برد 16 امتیازی شد همچنان در رده 13 جدول قرار دارد اما با این پیروزی مطمئنا سهراب بختیاری زاده آرامش را تجربه خواهد کرد.

قطع برق ورزشگاه که باعث شد تا نیمه دوم این بازی با تاخیر 30 دقیقه ای آغاز شود در کنار حرکات جالب کریمی و درگیری بختیاری زاده با دستیارش از جمله حاشیه های این بازی بود.

گزارش: محمد مکوندی


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸:۲۸ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها