freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حجت الاسلام علیرضا سلیمی در حاشیه بازدید سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی از پروژه های ورزشی شهرستان دلیجان، در گفت‌وگو با ایسنا  افزود: نشست خوبی با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی برگزار کردیم و در خصوص پروژه‌های نیمه کاره دو شهرستان صحبت‌های خوبی انجام شد که امیدواریم ماحصل آن مدیریت بهتر در زیرساخت های ورزش منطقه باشد.

وی زمین چمن دلیجان و سالن‌های خورهه و نخجیروان را از جمله پروژه‌های نیمه‌کاره ورزشی این منطقه عنوان کرد و افزود: مقرر شد مجمع خیرین ورزشکار در دو شهرستان محلات و دلیجان در اسرع وقت تشکیل شده و از ظرفیت‌های این بخش در راستای تکمیل پروژه‌ها استفاده شود.

وی با اشاره به بدهی‌های ادارات ورزش و جوانان محلات و دلیجان به بخش‌های مختلف افزود: در دیدار با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی مقرر شد از همکاری برخی افرادی که تمایل دارند با درآمد شخصی نسبت به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اقدام کنند، استفاده شود.

نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر توجه بیشتر به بخش جوانان در وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم در بودجه سنواتی و تلفیقی در بخش جوانان کمک‌هایی داشته باشیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۳:۲۰ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها