freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


‌ از زمان پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، اسلام‌ستیزان با ارسال نامه‌های تنفرآمیز به مساجد سراسر این کشور، مسلمانان را تهدید می‌کنند.

در ادامه پس‌لرزه‌های پیروزی ترامپ: ارسال نامه‌های تهدیدآمیز به مساجد سراسر آمریکابه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از پرس تی‌وی، مساجد بیشتری در آمریکا می‌گویند نامه‌های تهدیدآمیز دریافت کرده‌اند که در آن‌ها به مسلمانان هشدار داده‌شده است این کشور را ترک کنند تا زنده بمانند. مسجد الکریم در منطقه پرویدنس در ایالت رودآیلند، تازه‌ترین مکان عبادت مسلمانان است که نامه‌ای تنفرآمیز دریافت کرده است. در این نامه از مسلمانان با عنوان «پلید و فرومایه» یاد شده‌ است. پلیس پرویدنس گفت با توجه به این نامه تهدیدآمیز، نیروهای امنیتی گشت زنی نزدیک این مسجد را افزایش خواهند داد.

فیصل الانصاری از مرکز اسلامی رودآیلند این نامه را «به‌شدت هشدارآمیز» خوانده است.

وی در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی محلی گفت: «احساس می‌کنید که موج نفرت به پاشنه در خانه شما رسیده است ... به‌شدت درباره اعضای جامعه‌، فرزندان و خانواده‌مان نگران هستیم.» 

همچنین یک مدرسه خصوصی در ایندیاناپولیس در ایالت ایندیانا که به یک مسجد محلی وابسته است، روز سه‌شنبه یک نامه تهدیدآمیز دریافت کرده است.

جامعه اسلامی آمریکای شمالی که در پلین‌فیلد در ایالت ایندیانا قرار دارد، گفت این نامه به مدرسه ام‌تی‌آی وابسته به مسجد الفجرِ مرکز اسلامی ایندیاناپولیس، ارسال‌شده است. در این نامه نوشته‌شده بود دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، «کاری را با مسلمانان می‌کند که هیتلر با یهودیان کرد» و «وسائل خود را جمع کنید و از شرایط خطرناک فرار کنید.» 

تمبر این نامه‌ها در تاریخ 21 نوامبر (اول آذر) در سانتا کلاریتا در ایالت کالیفرنیا مهرخورده است. شش مسجد ایالت کالیفرنیا ازجمله در شهرهای لس‌آنجلس و سن خوزه نامه‌های تهدیدآمیز دریافت کرده‌اند.

شورای روابط آمریکایی – اسلامی، بزرگ‌ترین گروه حامی مسلمانان آمریکا، از اف‌بی‌آی خواسته است تا درباره این نامه‌های تهدیدآمیز تحقیق کند.

در همین حال گروه‌های حامی حقوق مدنی درباره احتمال افزایش حملات علیه گروه‌های اقلیت ازجمله مسلمانان، با روی کار آمدن دونالد ترامپ، هشدار داده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۴:۵۳ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۶۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها